Recommended Posts

Ne vredi

pazi ako one kockice i marsovci mogu da vrede nekih 4 5 6 soma,moze i ovaj 10... a bar je noviji,mislim ko voli nek izvoli.jedino ako znas nesto sto u oglasu ne pise,onda ok ;)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne vredi jer moze da se doveze takav sa 150 hiljada manje na sa satu, za manje para. A porediti sa kockicama, budalastina.

kockice znaci sve vrede,sto?samo zato sto takve ne mogu da se doteraju od preko?jbg budalastina je relativna stvar... pitanje je vise koliko si objektivan ili subjektivan

Link to post
Share on other sites

pazi ako one kockice i marsovci mogu da vrede nekih 4 5 6 soma,moze i ovaj 10... a bar je noviji,mislim ko voli nek izvoli.jedino ako znas nesto sto u oglasu ne pise,onda ok ;)

Ja stvarno neznam ko uopste i hoce da plati kocku preko 2 soma pa kakva god bila,za te pare treba da bude fabricko stanje sa nekim od jacih agregata i sa svom mogucom opremom koja je postojala u kocki.I opet se postavlja pitanje ko ce to da plati,jedino zaljubljenik sa gomilom para(a takvih stvarno nema puno).

Sto se e36-ica tice ista prica sa pragom cena do plafon 3000e.

4,5,6000e za te automobile ko da taj je klasicna budala.

Sto se ovog auta konkretno tice neznam nista,dovoljno mi je da vidim da je prednjica u drugoj boji(vrv zbog kamencica na putu)Hehehehe.

Kupea restylinga imas u rasponu cena od 4500-7000 da biras,a ovaj nakindjureni sa svim modelima xenona i led dioda i aftermarket rasvetom nece nikada da se proda za ove pare,neka bude srecan ako izvuce i pola ovih para.

To je realno,zbog toga kazem da ne vredi i vrv ce se vecina sloziti samnom.

I da,prosle godine sam odveo coveka sa foruma da kupi M3 e46 fabricko stanje netaknut za 12000e,pa uporedi cene.

Link to post
Share on other sites

sve to ok,ali nekad gledamo cenu prema realnom stanju,a nekad u odnosu sa ostalim u ponudi jbg,ne? a cisto kroz pricu,kad si vec pomenuo,taj m3 je bio bez greske,za te pare?opet se postavlja pitanje,da nije taj bio lud sto ga je prodao tako jeftino ... jbg :)

Link to post
Share on other sites

Taj m3 nije uopste na oglasima i nije ni bio.A razlog prodaje je bio bas jak,tako da od price da nije vredeo te pare nema nista,vredeo je sigurno vise ali to nije imao ko da plati.Tako da je ta cena u tom momentu bila realna.A stanje tog auta nema razloga da komentarisem jer je bio bukvalno bez greske,sa 90000km pravih na satu.Znaju momci iz Novog Sada o kom autu je rec,sivi sa plavom kozom.

Link to post
Share on other sites

Taj m3 nije uopste na oglasima i nije ni bio.A razlog prodaje je bio bas jak,tako da od price da nije vredeo te pare nema nista,vredeo je sigurno vise ali to nije imao ko da plati.Tako da je ta cena u tom momentu bila realna.A stanje tog auta nema razloga da komentarisem jer je bio bukvalno bez greske,sa 90000km pravih na satu.Znaju momci iz Novog Sada o kom autu je rec,sivi sa plavom kozom.

secam ga se od ranije sa oglasa,bese neki spojler na gepeku ili se varam?ti si ga cini mi se ponudio liku na forumu da pogleda,znam da je trazio neko M-a u sto boljem stanju

Link to post
Share on other sites

Jedno vreme isao po oglasima kao CSL :-) Srebrni sa plavim enetijerom...i spojlerom na gepeku...

A sto se ovog NOVO tice, koliko sam upoznat oznaka modela tog godista sa tim motorm je 320i, a ne 323i.... Jel to neka greska? :-D

Link to post
Share on other sites

secam ga se od ranije sa oglasa,bese neki spojler na gepeku ili se varam?ti si ga cini mi se ponudio liku na forumu da pogleda,znam da je trazio neko M-a u sto boljem stanju

taj

Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6431843/bmw-325-motorsport

Nisam pratio forum skoro, da li je neko mozda video ovaj auto, ima li neko iskustvo sa ovim motorima i moze li neki savet pri kupovini jer sam ozbiljno zagrejan za ovog lepotana....

Pa malo je truo,ne? Imas nekoliko strana ispred pricu....

Link to post
Share on other sites