e34 520i 1990.GOD.


Recommended Posts

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nesto mi doslo sad da prodam ovaj auto, da menjam za nesto, sta ja znam.. dosadio mi.. sta vi mislite, koliko vredi ovako nesto posle svih ovih ulaganja?..

Link to post
Share on other sites

Mozda ne bih ni kupio auto ove godine.. Mozda bih kupio mladjem bratu skuter i vozio drugi auto. A sl.god.uzmem nesto novije, iskompenzujem, otkud znam..

Link to post
Share on other sites

Pa kad si neodlucan , hocu da ga prodam pa posle necu pa opet hocu . Imas lep auto u lepoj boji ali mu malo fali da ga sredis da bude onakav kakav treba za jednog momka . Stavi mu neke lepe felne i malo ga spusti i imaces prelep auto za male pare a ako patis za necim novijim onda ga se resavaj pa vijaj sta zelis . Ako mislis da ces sa e39 dobiti mnogo bolji auto onda se varas a o trojkama i da negovorim. Mladji , moderniji , lepsi to da ali voznja je bolja u toj petici od e46 a veruj mi da ni e39 nema mnogo bolju voznju . Ako hoces skok sa magarca na konja potrebna ti je sedmica . Jel te ovakav odg zadovoljava .

Link to post
Share on other sites

Svejedno prodavao ga ili ne,cinjenica je da sto ga vise lickas i pickas sve se teze na kraju odvajas od njega,jedino ako bas ne uleti neka finansijska inekcija pa mozes sebi da priustis nesto mladje,naravno u istoj klasi.

Link to post
Share on other sites

Ma salim se Dejo.. I ne ocekujem ja udobniju voznju, niti brecam od godista automobila, ali ono.. Da, hocu da ga prodam, ali se bojim opet ucena potencijalnih kupaca.. Iako je sad skockan do maximuma(da, fale mu veliki tockovi da bi izgledao opasno..), opet ne zelim da ga stavljam u oglase.. Beda je zesca.. Nisam pametan.. Zato hocu malo da porazgovaram ovde sa vama.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Sutra idem da radim punomoc coveku,jedino ako se slucajno ne predomisli,ali auto je prodat, pa smo moj mladji burazer i ja odlucili da se uslikamo jednom za uspomenu, jer je stvarno prelep(bar nama ;) ).

dsc03346n.jpg

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.