Recommended Posts

Evo i mog auta.

Kupljen 2008. godine.

E46 316i 2002. godište.

N42B18, 1800ccm, 116ks.

Sa autom sam iznimno zadovoljan. Od kada ga imam pa do sada bilo je puno radova na njemu, ali evo probat ću izdvojiti ono zanimljivije.

Kad sam ga kupio, od opreme nije imao skoro ništa, ali bio je vrlo uščuvan, kupljen od prvog vlasnika. Tad je imao 127.000km.

Ovako je izgledao:

1kadjekupljen.jpg

2kupljen2.jpg

3kupljen3.jpg

5kupljen5.jpg

4kupljen4.jpg

Onda sam nakon nekog vremena konačno skupio pare za alu 17':

6kupljenealufelge.jpg

7kupljenealufelge2.jpg

Pa sam kupio nove original farove. Stari su bili već mat od sunca, a i jednog mi je pregorila naispravno montirana žarulja.

8prvaslikasnovimfarovim.jpg

9salunadvoristuvisok.jpg

Koža mjenjača i plastika su bile oštećene, pa sam nabavio novo.

10novakozaiplastika.jpg

Pa me zadesio problem sa motorom. Auto je počeo radit na 3 cilindra itresao se jako. Problem je bio u dotrajalim bobinama. Stavljene su nove, a odma i nove NGK Platinum svječice.

11novebobineingkplatinu.jpg

Između ostalog, dao sam si truda i osvježio slova na poklopcu motora.

12obnovljenaslovanamoto.jpg

Montiran je i novi ispušni lonac:

13noviauspuh.jpg

14noviauspuh2.jpg

Sa serijskim ovjesom i kotačima od 17 cola auto je bio previsok i nije to ličilo na ništa, pa sam skupljao pare za Eibach Pro kit -30mm.

prokitkutija.jpg

stavljeneibach.jpg

noviauspuh3.jpg

A onda mi se prije godinu dana dogodila katastrofa. U jednoj javnoj garaži, usred zime kako su etaže pune vode, iz stropa iznad auta mi je kapala nekakva lužina iz betona i na autu izgrizla lak na haubi, krovu i gepeku, kao i prednju i zadnju šajbu. Srećom imao sam kasko, pa su stavljene nove original šajbe, a auto cijeli lakiran u jet black crnu boju.

15lakiranje.jpg

16lakiranje2.jpg

17lakiranje3.jpg

18lakiranje4.jpg

Onda sam vidio da jači modeli imaju osvjetljenje kabine kod nogu vozača i suvozača, pa sam i ja naručio te dijelove i ugradio si ambilicht.

20ambilight1.jpg

21ambilight2.jpg

Nabavljeni su i beli žmigavci umjesto žutih:

19bijelizmigavci.jpg

Svidjeli su mi se i alu ringovi kakvi su na 330i, pa sam ih naručio i stavio:

22330itachoringovi.jpg

Kako auto nije imao niti bord kompjuter, morao sam nabaviti i ručku sa gumbom za aktivaciju bc-a.

23bcrucica.jpg

A nije bilo niti naslona za ruku, pa je i on naknadno stavljen.

24stavljennaslonzaruku.jpg

28kemijskociscenje.jpg

Onda sam pripasao i oem led osvjetljenje tablice od E90 LCI/E92 M3:

26e92led.jpg

Kako nemam xenone, htio sam da i svjetla liče na nešto, a nisam htio kineski xenon jer nemam leću u faru. Pa se kao najbolje rješenje pokazao Osram Nightbreaker žarulja koja svijetli bijelo, a ne žuto kao obična halogena.

27osramnightbreaker.jpg

Silver vision za žmigavce:

29silvervision.jpg

Ispoliran i nanesen Sonax carnauba vosak:

30poliricarnauba.jpg

31poliricarnauba2.jpg

U Sloveniji kupljena kožna ///M ručka mjenjača s utegom:

32mrucka.jpg

I nakon dugo vremena skupljanja para, konačno sam si kupio i volan od M3 s multifunkcijama. U odnosu na stari običan volan, filing držanja je odličan, radio se može kontrolirati preko tipki na volanu, a imam i tempomat kojeg prije nije bilo.

33mvolan.jpg

34mvolan2.jpg

Ljetos nabavio i distance. Napred 16mm, a iza 20mm.

35distance.jpg

Jedna slika u društvu susjedovog E30. Tako je izgledao bez distanci:

25e30ie46bezdist.jpg

Napred distance 16mm:

37sdistancamastrana.jpg

Iza 20mm:

36sdistancamaizad.jpg

Na autu sam promijenio i sve brtve na motoru di je slinilo (kartera, solenoida, kućištu filtera ulja, brtvu poklopca ventila, vakuum pumpe itd.), svi filteri, novi diskovi i pločice, semering na getribi, nosači motora i još puno stvari kojih se sad nemogu sjetit.

Onda mi je počeo trest na volanu na oko 100km/h, pa je izmijenjen i komplet ovjes, (špurštange, balans štange, seleni...), a stavljene su vilice od M paketa jer su nešto deblje i trajnije od običnih aluminijskih vilica. Tako da mislim da je sad manje više sve sređeno i da će me služiti još dugo i pouzdano.

Na koncu auto zgleda ovako:

38zavrsnaslika.jpg

Sad još skupljam pare za prednji M-tech II branik i mislim da će to onda biti to!

Svi komentari, kritike ili savjeti dobrodošli! :drinks:

Link to post
Share on other sites

Gledao sam auto na vasem forumu (www.bmwautoklub.hr). Na njemu sve sto si stavio je vrhunski, vidi se da je ulozeno dosta truda i novca. Jedan od najlepsih e46.

P.S. Na kraju si ipak popustio vezano za boju zmigavaca.

Link to post
Share on other sites

Imam i nešto video snimaka, ništa specijalno.

Zvuk novog DMS sportauspuff lonca:

I malo ubrzanja (nije 116ks nešto, ali meni je sasvim solidno):

A ako mi ostane nešto para, uzet ću i K&N filter za originalni airbox. :)

Link to post
Share on other sites

Svaka cast, jako lepo sredjen auto, lepo je videti da se ugradjuju originalni delovi.. Jer u odnosu na one kineske stopove, svetla itd. ovo izgleda kao fabrika da je radila! Vidi se da je to radjeno sa ukusom i ljubavi prema kolima! Jos jednom da pohvalim Vas trud! Sve najbolje..

Link to post
Share on other sites

Auto ti je prelep. Nesto mi zapalo za oko. Po tvojim recima, samo si promenio rucicu i dobio bc. Isto tako promenio volan i dobio tempomat. Kao da svi ti sistemi vec postoje, samo si ih prostim zamenama delova ukljucio? Kako se ponasa sam motor u vezi potrosnje? Koje su cifre za ove delove sto si menjao?

Link to post
Share on other sites

Auto ti je prelep. Nesto mi zapalo za oko. Po tvojim recima, samo si promenio rucicu i dobio bc. Isto tako promenio volan i dobio tempomat. Kao da svi ti sistemi vec postoje, samo si ih prostim zamenama delova ukljucio? Kako se ponasa sam motor u vezi potrosnje? Koje su cifre za ove delove sto si menjao?

Da, svi ti sistemi već postoje u autu.

Da bi dobio BC bilo je potrebno ugraditi ručicu s BC tipkom i spojiti auto na komp i u softveru aktivirati bc.

Kod aktivacije tempomata, čim se ugrade tipke sve odma radi. Nije potrebno spajati na komp. No aktivacija tempomata ipak nije na taj način moguća kod auta koji imaju gas kontroliran putem gas sajle (npr. sa m43 ili m52 motorima). Motor mora imati gas preko potenciometra tj. elektronski.

Ručicu žmigavaca sam kupio rabljenu i platio oko 50€, a M volan s airbagom 500€.

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Hvala svima na komentarima! :thumbsup:

Evo nešto se i radilo na autu u proteklom periodu;

Stavljen original xenon:

xenon002.jpg

proljece009.jpg

Pa M tech II branik:

bmw002h.jpg

bmw1v.jpg

M tech lip spojler:

mlip.jpg

I onda je to sve skupa izgledalo ovako:

pp001l.jpg

pp002.jpg

Pa su prodane styling 96 felge i uz puno truda (i para :whistle3: )nađene original BMW styling 135 ///M.

img1221d.jpg

img1220t.jpg

img1216f.jpg

img1215my.jpg

Onda se valjalo još jednom prisjetiti kakav je bio kad je kupljen 2008... :pardon:

20081.jpg

20082n.jpg

...a ovakav je sad: :yes:

img1251me.jpg

:drinks:

Link to post
Share on other sites

mene zanima koko si zadovoljan oprugama kakvi su utisci jer sam i ja porucio iste opruge!

a za auto nemam komentar lepotan!

Ma opruge su super. Jako sam zadovoljan s njima, nikakvih problema, spuštaju taman koliko treba. S Eibachom nemaš greške. :)

Link to post
Share on other sites