Original BMW privezak po serijama


Recommended Posts

Gde naci i kupiti ovakve priveze,zavisi koju ko seriju vozi a ne platiti kod Radulovica 3.500din. On Racuna svi voze X6 pa im nista dati za priveza 3500din,a ne misli na nas obicne fanatike sto bas i nemamo 35e za parce gvozdja a na kraju opet damo odvojimo od usta posto ne mozemo izdrzati da ga ne uzmemo. Spasite me dok ga nisam kupio :) Zna li neko gde to ima??

Evo ovde slika ali to je samo za seriju 3,a postoje sve serije,isti kalup kao ovo samo drugi broj ili oznaka. 1,3,5,6,7,X,Z4

http://www.turnermotorsport.com/image/TMS_Gear/bmw_key_chain_key_ring_chrome_3_series_number_80230136287_1.jpg

Link to post
Share on other sites

Pozdrav Zeljko! Pa vidjao sam ja te na Ebay i njih i nove ambleme za jako malo para al sta mi vredi kad nemam peypal. Aj ako ikako mozes naruci i meni jedan taj 3. serija pa cu ti platiti. Ja sam iz Backe Palanke pa bi se nasli. Eto ako ikako mozes ucinio bi mi posto bolestan sam i zaludjen i znam sebe,dacu kad tad 3500 radulovicu necu izdrzati a nisam nikako u situaciji da dajem 35e za privezak. Javi se pozz.

Link to post
Share on other sites

Ne znam kakvi su ti sa eBay-a pa da ne kakim puno. Mozhda su OK, a mozhda se i oguli hrom poslije par mjeseci, nemam pojma. Ovaj original BMW privezak imam 2-3 godine i nije se ogulio nigde, izgleda kao novi.

Link to post
Share on other sites

Ne znam kakvi su ti sa eBay-a pa da ne kakim puno. Mozhda su OK, a mozhda se i oguli hrom poslije par mjeseci, nemam pojma. Ovaj original BMW privezak imam 2-3 godine i nije se ogulio nigde, izgleda kao novi.

A kolko si ga platio?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

da, da, kasno sam shvatio da postoji prva stranica... jbg. jednog lepog dana kad bmw izbaci Y seriju, tada mozda i kupim neki X... ovako mi ne igra. hvala.

Link to post
Share on other sites