Snimiti svoju smrt??? Strasno!


Recommended Posts

Aj ti meni daj logicno objasnjenje ko je prekinuo snimanje, i ko je ovako nesto okacio na youtube jer da je ovo stvarno nema sanse da bi neko preziveo a i posle svega do ovog telefona je mogao da dodje samo neki clan njihove porodice a ne verujem da bi bilo ko na ovom svetu na internet okacio smrt svojih bliznjih... ;) Pretpostavljam da je tako ali i ne mora da bude mozda je neko od njih preziveo pa okacio ovaj snimak mada cisto sumnjam u to... :acute:

Link to post
Share on other sites

Aj ti meni daj logicno objasnjenje ko je prekinuo snimanje, i ko je ovako nesto okacio na youtube jer da je ovo stvarno nema sanse da bi neko preziveo a i posle svega do ovog telefona je mogao da dodje samo neki clan njihove porodice a ne verujem da bi bilo ko na ovom svetu na internet okacio smrt svojih bliznjih... ;) Pretpostavljam da je tako ali i ne mora da bude mozda je neko od njih preziveo pa okacio ovaj snimak mada cisto sumnjam u to... :acute:

Pazi, ja nisam rekao da li je ili nije fake ;) Stvarno ne znam... Ne znam na koju foru sve moze da se izmontira sve, tako da necu da lupam...

Pitanje se odnosilo na prostor oko kamiona i nemogucnost da udari u njega. On ide mozda 120km/h, a to je preko 30m/s i pri toj brzini pretice auto sa desne strane i posle nekoliko sekundi ide iz te trake u levu, pa cak i da je imao prostora i kompjuterski refleks, mislim da nije mogao vise da vrati auto u tom trenutku opet desno...

Link to post
Share on other sites

Aj ti meni daj logicno objasnjenje ko je prekinuo snimanje, i ko je ovako nesto okacio na youtube jer da je ovo stvarno nema sanse da bi neko preziveo a i posle svega do ovog telefona je mogao da dodje samo neki clan njihove porodice a ne verujem da bi bilo ko na ovom svetu na internet okacio smrt svojih bliznjih... ;) Pretpostavljam da je tako ali i ne mora da bude mozda je neko od njih preziveo pa okacio ovaj snimak mada cisto sumnjam u to... :acute:

Lepo logicko razmisljanje! Lsazem se u potpunosti ali buraz dosli su likovi da Sadomog veshanja i ubacili klip a ne ovo... sve to ode na net. Moooguce da je lazno ali ono... Moje misljenje da nije!

Link to post
Share on other sites