Transporter, drago mi je :)


Recommended Posts

Motor je 2.8, automatik menjac-triptronik, godina 98, auto je u prvoj boji (sve sem haube, ali naci cemo i nju u prvoj boji negde vec :) ) , od opreme sledece:

-dupla clima

-fabricki xenon

-parking senzori napred i pozadi

-stakleni siber

-elektricna sedista sa memorijama

-multifunkcionalni volan

-telefon

-4-oro klipna Brembo kljesta

-airbagove ne znam gde nema

i sta ti ja znam sta jos...

Uglavnom ja sam prezadovoljan stanjem auta i cinjenicom da je konacno moj, sve sto sam zeleo to je tu (crni e38 sa crnim enterijerom i siberom) i u vise nego odlicnom stanju, sta reci :dance3:

Od ulaganja ima uglavnom sitnice, poneka lajsna, dead pixel problem na tabli i na radiu i to je to...

Za pocetak cemo korigovati visinu, preci na 20", ofarbati grilove u crno, lajsne unutar auta takodje, zameniti prednje migavce zutim orginalnim, pozadi staviti nove stopove i uzivati u voznji do daljnjeg :wub:

IMG_7055.jpg

IMG_7062.jpg

IMG_7072.jpg

IMG_7067.jpg

IMG_7066.jpg

IMG_7059.jpg

IMG_7044.jpg

IMG_7040.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

On je odavno pravi transporter :D Ali filmski, fali mu 4.4 ispod haube, a siguran sam da ce i on da legne uskoro.. Kao sto rece neko pre mene, mnogo cica da transportujes u njemu...

Link to post
Share on other sites

Cestitam, auto je vrhcina!! Odusevljen sam, zaista mozda i najmocniji BMW ikad napravljen! Pun pogodak! E sad ti pored onog navedenog sledi da kad stavis 20-ice, meni das te stare felne, pa kad budem imao ja ti platim! ;)

Link to post
Share on other sites

Hvala svima, kao sto rekoh sanjao sam ga i eto ga :)

felne ce biti na prodaju uskoro pa koga zanima neka se javi na pp sve 4 su 9.5j i sve 4 gume su 255/40 17", prednje nove , zadnje ~5mm sare, 3 sepa su orginal, jedan je pravljen i tako....

Link to post
Share on other sites

Druze, neka je sa srecom kupovina. Sto rece Alkoni, sada si pravi transporter.

P.S. Moram i ja poceti da sanjam X5...

Link to post
Share on other sites

Mrzim te :P ...

Da se ne zajebavamo, kakve kockice, marsovci i ostali krsevi... Ovo je bre auto.

Bas me zanima potrosnja i performanse ovog motora u ovoj grdosiji...

Link to post
Share on other sites