Transporter, drago mi je :)


Recommended Posts

  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobra hemija, topla voda, sundjer, cetkica za zube, krpa i 1h slobodnog vremena :)

Mogu da zamislim kakvi su ti zubi posle ove cetkice!! :crazy:

Salim se naravno.. Covece kao drugi auto kad se motor opere!! Moram da te pohvalim, pozitivno me iznenadjujes iz dana u dan, SVAKA CAST!

A sto se tice cepova.. Ja licno mislim da mu oni bez BMW znaka mnogo bolje leze..

Link to post
Share on other sites

Da vam dam jednu info za pranje motora . Mozete da koristite SMAC tecnost za odmascivanje rerni u drecavo zelenom pakovanju, moza da se kupi u skoro svim vecim marketima i verujte mi da bolje pere od svih tecnosti za pranje motora koje mogu da se kupe po auto prodavnicama ! drzao sam perionicu 8 god i govorim iz iskustva !

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Paralelle jesu fabrika, i izgledaju lepo, ali BBS Motorsport mu vrh stoje, PO MENI 2x bolje od ovih! Daju mu malo sportski duh, dok ove.. Staromodan je s njima!

Link to post
Share on other sites

Ne, daleko od toga, i s ovima je jako mocan.. Nisam ja ni rekao da treba da ide noviji tip felne, samo mi je ova nekako tipicna za njega, ne upada u oci, dok sa bbs izgleda sportski. P.S. Ja bih na e34 voleo da imam paralelle, kao i mnoge iz tog vremena! ;)

Link to post
Share on other sites