Transporter, drago mi je :)


Recommended Posts

  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

M-paralel prava felna za ovaj auto, moje misljenje.. Ja cak ne bi ni vecu felnu stavljao, mislim da je 18 taman.. Jos da su zadnje sire od prednjih pun pogodak.. Sto se tice modela i boje i motora, svaka cast.. :hi:

Link to post
Share on other sites

Svaka cast! Vrh auto,takodje mislim da je mozda najlepsi BMW ikad napravljen. Pricaj nam malo,kakav je filing u odnosu na E36 (to si beshe vozio ranije)? :) Bas sam znatizeljan

Link to post
Share on other sites

Pa ne moze da se poredi, prvo sto je e36 bio bucniji, neudobniji, totalna suprotnost...

Neodstaje malo precenja po gradu, Slavija par krugova pred spavanje, zvuk >7000rpm, cupkanje pri svakoj neravnni, pogledi po gradu itd :D

Ali jako sam se brzo navikao na auto i apsolutno sam zadovoljan i potrosnjom i udobnoscu, stanjem auta i cinjenicom da sam uzeo 5god mladji auto i 5 klasa iznad za iste pare za koje sam prodao e36, tako da je suvisno porediti ta dva auta, svaki ima svoje cari i jedan i drugi su posebni na neki nacin...

iskreno mislio sam da ide 3x losije s'obzirom na to koliko je tezi,ali bas sam se prijatno iznenadio (naravno osecaj je kao da je sporiji 10x posto se nista ne oseca, ali kad se pogleda na sat shvatis da nije to nista strasno) npr. uklkjucenje od Bubanj potoka na auto put i pun gas uzbrdo ka gradu izadje 175-180km/h (po satu) neka laze i za 10, opet to je fino za taj deo puta i ovoliki auto :)

Link to post
Share on other sites
naravno osecaj je kao da je sporiji 10x posto se nista ne oseca, ali kad se pogleda na sat shvatis da nije to nista strasno

Ja sam probao e38 sa 2.5 24v, pun gas prva druga treca i deluje mi da nista ne ide kad pogledam u sat on prebacio 100 :)

Link to post
Share on other sites