Pomagajte ljudi ako boga znate


Recommended Posts

Bmw ima dushu ali chroma ima neonke :D . Ma daj bre ,jeste muka sa kvadratom ali za tu chromu znam konkretno da je nudjena meni i to za pezoa ali je tada bila u vranju ? Sto li je sutiraju sa noge na nogu nemam pojma,ali moja iskrena preporuka je bezi od toga,Brt,ja sam iz Golfa trojke seo u tu kocku i nisam se pokajao,a da menjas za generalno losiji auto samo ce da se kajes. A Prosta provera ide ovako: Nadji neku pristojnu kocku pozovi i pitaj jel bi je menjao za CKHKCROM ili sta vec :) ako te ne otera u pm onda menjaj . Ali pridruzujem se ostalim i kazem ne.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E zbog ovog Bobana ja i imam ovakav problem ;) , a mogo sam lepo da vozim obicna kola, i da sad nemam ovakav problem. Sta da sam menjao pezoa za omegu ili vektru ili neki drugi trulix, sad bi ova dilema mnogo laksa bila. Na keca bi menjao, al ovako... Boki zajebo si me do koske sto me uvede u ovu BMW familiju :D

Link to post
Share on other sites

hahahahah , sale kraaaaalju......

u svakom slucaju , kakve veze ima koliko je auto star , ako ti je godiste toliko bitno , menjaj svog bmw-a za juga starog dve tri godine i dobio si sta si zeleo......a ko malo bolje poznaje automobile , zna koliko je fiat sranje od auta

Link to post
Share on other sites

Matori ja sam cuo da se kola dele na ono sto vozis i ostale... :lol: :lol: :lol:

Ko vozi juga njegova prica je "Kola se dele na zastavu i ostale" xaxaxaxaxa....... :D

Link to post
Share on other sites

Pitaj one zastava fan(s)ove hahahahaha :D :lol: :lol: :lol:

Ja samo konstatujem da svi tako govore za auto koji voze, automobili se dele na ... :e30: ... i ostale... :P ;) :dance3:

Link to post
Share on other sites

7mica je mnogo velika...makar za mene, a sto se tice crome nemoj da menjas. Probaj da nadjes neku e36 mada ce oni tesko da se menjaju za e30,kako god okrenes najbolje da ga prodas i uzmes noviji bmw nego da menjas za neke tamo fiate,renoe,pezoe i ostala sranja. BMW je auto ostalo su igracke

Link to post
Share on other sites

Pitaj one zastava fan(s)ove hahahahaha :D :lol: :lol: :lol:

Ja samo konstatujem da svi tako govore za auto koji voze, automobili se dele na ... :e30: ... i ostale... :P ;) :dance3:

hahaha ovo za zastavu je za pravdu91 :DD 100%

Link to post
Share on other sites

ti rece da ti treba mladji i prakticniji auto...

pa neces valjda menjati svoj auto za koji znas kakav je i sta je za 2-3 godine mladji nepoznati auto bez plina i sl....

posle svih cimanja sa sopstvenim autom, ako se menja za mladji onda se menja za jedno 10 godina mladji auto....jedino to ima smisla..

Link to post
Share on other sites

Za ovu 36icu necu, nesto mi se ne svidja, ali sto se tice godista ne pucam na visoko moze da bude i par godinica mladji, ali pre svega prakticniji auto(hecbek ili karavan). Ja sam geometar i nosam stalno u autu one moje motke i motike :D U mom bmw-u nemam mogucnost da iz gepeka kroz sediste provucem do rucice menjaca ili jos bolje negde ne stranu moju prizmu ili nivelirsku letvu (od 1,7 do 2 metra), tako da moram stalno da uzimam caletovu mazdu demio kad idem na teren. Inace nije razlika 2-3 godine, ima tu vise, mozda celih 5.

Link to post
Share on other sites

Za ovu 36icu necu, nesto mi se ne svidja, ali sto se tice godista ne pucam na visoko moze da bude i par godinica mladji, ali pre svega prakticniji auto(hecbek ili karavan). Ja sam geometar i nosam stalno u autu one moje motke i motike :D U mom bmw-u nemam mogucnost da iz gepeka kroz sediste provucem do rucice menjaca ili jos bolje negde ne stranu moju prizmu ili nivelirsku letvu (od 1,7 do 2 metra), tako da moram stalno da uzimam caletovu mazdu demio kad idem na teren. Inace nije razlika 2-3 godine, ima tu vise, mozda celih 5.

Ako uzmes tu e36 imam resenje za tebe, jer e36 sa 4 vrata ima verziju sa ski bagom i onda kad oboris naslon za ruku sve to mozes da potrpas u ski bag i ne prljas gepek. :dance3:

Link to post
Share on other sites