Pomagajte ljudi ako boga znate


Recommended Posts

Evo ovako. Stavio sam oglas da dajem moju kockicu "89" god. u zamenu za mladji auto (opet bmw), ali mi se javi covek koji prodaje Fiat Cromu `97 godiste sa opremom koja je luksuzna i za automobile najnovije generacije. Fazon je u tome sto smo se zena i ja zaljubili u brundanje sestaka i atraktivnost naseg crnog, ali je ipak kroma bar 8 godina mladji auto. Veeeelika nedoumica, pomaaaagajte!!!!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

prijatelju ja licno a verovatno i vecina kolega sa foruma ne bi menjala, ako bih pravio zamenu pravio bih bmw za bmw, neki mladji ukoliko to mogu da priustim, ovo je sa gledista ljubitelja bmw-a, a opet ljudi kojima nije bitna marka auta vec pretezno godiste, a takvih je vecina, onda bi bili verovatno za zamenu, samo nisi rekao da li ti nesto i koliko doplacujes. Iskreno drugar mi vozi Cromu i nema nekih problema, ali nije bas ni nesto odusevljen, vise mu se svidjala moja kocka :dance3:

Link to post
Share on other sites

prijatelju ja licno a verovatno i vecina kolega sa foruma ne bi menjala, ako bih pravio zamenu pravio bih bmw za bmw, neki mladji ukoliko to mogu da priustim, ovo je sa gledista ljubitelja bmw-a, a opet ljudi kojima nije bitna marka auta vec pretezno godiste, a takvih je vecina, onda bi bili verovatno za zamenu, samo nisi rekao da li ti nesto i koliko doplacujes. Iskreno drugar mi vozi Cromu i nema nekih problema, ali nije bas ni nesto odusevljen, vise mu se svidjala moja kocka :dance3:

U potpunosti se slazhem sa Vojom.

Na jednu stranu ljubav prema bmw-u, a na drugu ono shto se zove razlika u godinama, odrzhavanje.

Tako da, ukoliko si u mogucnosti da odrzhavash i dalje svog ljubimca u kog ste i ti i zhena zaljubljeni, zadrzhi ga, u suprotnom, biraj drugu varijantu.

Pozdrav!

Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/oglas903064/bmw_320_i_kadett_13/

http://www.polovniautomobili.com/oglas853112/fiat_croma_20/

to su oba auta i nema nikakve doplate :o `s tim da kod mene ima malo razlike, danas sam mu nabacio `17 felne i pre par dana sam mu skinuo foliju sa vrata.

Link to post
Share on other sites

Pazi u varijanti i dalje ide zamena za neki noviji bmw, ali ne kocka i opel, nego ta kroma i opel. Znam ja da smo svi ovde iz istog razloga ili volimo bmw ili nam pravi probleme a moze i jedno i drugo. Dakle i posle bmw-a trebalo bi da padne neki bmw. Nije da se sad pravdam pred kolegama forumasima :D ali meni treba trenutno auto koji je prakticniji od bendze, naravno da i medju njima ima i prakticnijih automobila, ali ja takve ponude nisam imao i nisam uspeo da napravim. Nadam se da ce na leto da mi se posreci sa jednim e30 touringom.

Link to post
Share on other sites

Nemoj se zalitati i praviti pogresni korak i posle da ne znas sta ces sa cromom.. Lagano, prodaj ili menjaj e30 za adekvatni bmw po zeli..

PS. Moj savet..

Link to post
Share on other sites

Nemoj se zalitati i praviti pogresni korak i posle da ne znas sta ces sa cromom.. Lagano, prodaj ili menjaj e30 za adekvatni bmw po zeli..

PS. Moj savet..

alkoni kao i uvek dobar sa savetima...mislim da ce se svako sloziti sa misljenjem alkonia

Link to post
Share on other sites

E ljudi, svi mi slicno razmisljamo kad je u pitanju bendza. Do pre par meseci sam imao 205 1.9 gti kog sam "razradjivao" 2 godine i za njega mi bilo zao da dam pare za popravke, ono sto mora mora. A ovog od kad sam uzeo stalno ga nesto ulepsavam, pickam popravljam, stelujem. Silne sam pare dao na razne gluposti koje ce da ga malo po malo vracaju u fabricko stanje. Sto je najgore tome nema kraja, taman zavrsim neka doterivanja i stanem pored njega i kazem "e sad je dosta" kad posle par dana pojave se lepse felne, "original selne" ili original mu.a, a ja imam neki dinar viska... Ej ova marka je kao neka zavisnost. Mi koji ga imamo obozavamo ga, oni koji ga nemaju, ili ga prizeljkuju ili ga mrze. Moj matori koji oduvek pljuje nemce, covek vozi ceo zivot francuze, italijane i od skoro japanca, ne zna kako da me posavetuje i njemu se ovaj auto svideo jeb.m ti zivot.

Link to post
Share on other sites

E ljudi, svi mi slicno razmisljamo kad je u pitanju bendza. Do pre par meseci sam imao 205 1.9 gti kog sam "razradjivao" 2 godine i za njega mi bilo zao da dam pare za popravke, ono sto mora mora. A ovog od kad sam uzeo stalno ga nesto ulepsavam, pickam popravljam, stelujem. Silne sam pare dao na razne gluposti koje ce da ga malo po malo vracaju u fabricko stanje. Sto je najgore tome nema kraja, taman zavrsim neka doterivanja i stanem pored njega i kazem "e sad je dosta" kad posle par dana pojave se lepse felne, "original selne" ili original mu.a, a ja imam neki dinar viska... Ej ova marka je kao neka zavisnost. Mi koji ga imamo obozavamo ga, oni koji ga nemaju, ili ga prizeljkuju ili ga mrze. Moj matori koji oduvek pljuje nemce, covek vozi ceo zivot francuze, italijane i od skoro japanca, ne zna kako da me posavetuje i njemu se ovaj auto svideo jeb.m ti zivot.

dobro razmisljanje,ovo je do ja.. teska odluka

Link to post
Share on other sites

Da li zna neko da mi kaze nesto o Fiatu Kromi? Znam ja da su oni po kvalitetu nesto poput citroena i pezoa, ali da li neko ima iskustva sa ovim fiatom? Svi mi manje vise pricate da ne uzimam, ali niko ne kaze nemoj zato sto... neki konkretan argumentovan praktican razlog, manite emocije i kult BMW

Link to post
Share on other sites

Sigurna sam da neces naprawiti GRESKU ;)

Ti se ne dwoumis, wec ti je trebalo da ti par ljudi potwrdi da ISPRAWNO razmisljas. ;)

Slazem se sa ostalima :)

Link to post
Share on other sites

Evo ja cu samo jedan razlog da ti dam a to je pitanje. Zasto bi bilo ko zeleo da ti da bolji auto za losiji??? Da li bi ti sada dao svog bmw-a za nekog keca 78 god.??? Ti znas da je tvoj bmw u odlicnom stanju verovatno i ovaj covek tebi veruje na rec pa zeli da se otarasi krsa italijana i da sedne u pravi auto pa je nasao tebe koji trenutno (koliko sam ja shvatio) najvise gledas godiste automobila i nista pored toga... Reg vam je slicna jer i je i on 2.0 a tvoj bmw ide bolje verovatno i trose isto tako da na tome ne bi ustedeo mnogo............ Nemam vise sta da kazem sem da je moj savet da kocku koju imas ne ispustas tako lako iz ruku!!! :e30:

Link to post
Share on other sites

vlasnik ove hrome , bez obzira na godiste ne moze da uzme vise od 1500e kesa pa da je jos par godina mladja, a ti za oba auta mozes da uzmes sigurno vise, ako ne zuris polako na tenane prodaj oba auta pokupis kes i biras , znam da je u ovo vreme tesko dobiti kes ali nepisano pravilo je da svaka roba ima kupca , samo je pitanje vremena , a u koje sam se nebrojano puta uverio

Link to post
Share on other sites

Sto se tice te crome, mislim da je u pitanju auto za preprodaju. Vlasnik iz Cacka, auto iz Leskovca. Oprema?Hm.

siguran sam da pola od toga nema a pola ne radi. A odrzavanje je skuplje nego za BMW.

Taj "vlasnik" menja za sve zivo (jos volovska kola nije napisao). Zabacio covek mamac- NE HVATAJ SE!

Link to post
Share on other sites

Prijatelju,ta croma se dugo vrtela na oglasima a sve ti govori da je covek iz cacka a prodaje cromu leskovacke tablice.Moje subjektivno misljenje je da posle bmw-a moze samo noviji model.Seti se osnovnog pravila iz preferansa strpljen-spasen.

Link to post
Share on other sites

E ljudi, svi mi slicno razmisljamo kad je u pitanju bendza. Do pre par meseci sam imao 205 1.9 gti kog sam "razradjivao" 2 godine i za njega mi bilo zao da dam pare za popravke, ono sto mora mora. A ovog od kad sam uzeo stalno ga nesto ulepsavam, pickam popravljam, stelujem. Silne sam pare dao na razne gluposti koje ce da ga malo po malo vracaju u fabricko stanje. Sto je najgore tome nema kraja, taman zavrsim neka doterivanja i stanem pored njega i kazem "e sad je dosta" kad posle par dana pojave se lepse felne, "original selne" ili original mu.a, a ja imam neki dinar viska... Ej ova marka je kao neka zavisnost. Mi koji ga imamo obozavamo ga, oni koji ga nemaju, ili ga prizeljkuju ili ga mrze. Moj matori koji oduvek pljuje nemce, covek vozi ceo zivot francuze, italijane i od skoro japanca, ne zna kako da me posavetuje i njemu se ovaj auto svideo jeb.m ti zivot.

slazem se sa stefanom . slicna situacija je bila i kod mene kada sam uzimao kockicu. jedan je BMW

Link to post
Share on other sites