Usluga restauracije farova


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 250
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Octavia - Morimoto mini H1 bixenon projektori

DSC_1995.jpg DSC_2004.jpg DSC_2003.jpg DSC_2005.jpg

DSC_2010.jpg DSC_2012.jpg DSC_2015.jpg

chrome vs. black

DSC_2016.jpg DSC_2018.jpg

DSC_2029.jpg DSC_2033.jpg DSC_2035.jpg

DSC_2038.jpg DSC_2039.jpg

Octavia - Morimoto mini H1 bixenon projektori + LED dnevno svetlo + bojenje rozetne u crno + bojenje maglenki u crno

DSC_1360.jpg DSC_1361.jpg

DSC_1546.jpg DSC_1547.jpg

P1010857.jpg P1010858.jpg

DSC_1433.jpg DSC_1458.jpg

P1010856.jpg P1010861.jpg P1010855e.jpg

Link to post
Share on other sites

Jedno pitanje, sta se desava kada sa ovakvim farovima, tj. projektorima, pokusas da predjes, recimo, u Madjarsku? Treba li da se uradi atest, koliko on kosta ili si odmah po ugradnji projektora legalan?

Znam ljude koji si vraceni sa granice zbog after market xenona.

Link to post
Share on other sites

@ Zeljkamp: nema pravila za sve granicne prelaze, ali konkretno na granici sa Madjarskom gledaju farove. Nasih par musterija sa projektorima nisu imali problema. Ne znam da li prave razliku izmedju xenona sa i bez projektora [sociva].

Ne postoji atest za xenone, tj i da postoji ne moze se dobiti [nepohodni suautonivelacija i prskalice].

Link to post
Share on other sites

@ Zeljkamp: nema pravila za sve granicne prelaze, ali konkretno na granici sa Madjarskom gledaju farove. Nasih par musterija sa projektorima nisu imali problema. Ne znam da li prave razliku izmedju xenona sa i bez projektora [sociva].

Ne postoji atest za xenone, tj i da postoji ne moze se dobiti [nepohodni suautonivelacija i prskalice].

Zakon ne postoji, ali postoji Pravilnik o tehničkim pregledima, gde decidno piše, da vozilo opremljeno sa svetlima sa ksenonskim izvorima svetlosti, mora imati i brizgalice za pranje farova, autonivelaciju prednjih svetala i da sijalice treba da budu od 4300 K. Takodje ne mora imati rezervnu sijalicu, jer je propisano da zbog velikog napona sijalica se menja u ovlascenom servisu.

Link to post
Share on other sites

Ok, hvala na odgovorima. Tako sam i pretpostavljao i to je jedan od razloga zasto ne ugradjujem projektore i xenon svetla na moj auto.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 3 months later...

Svi kao rade farove, samo mi radimo Maserati GRanturismo-a!! :smoke: :smoke:

Uradjeno je bojenje farova u crno i ugradnja LED dnevnog svetla.

DSC_0630.jpg DSC_0631.jpg DSC_0632.jpg

DSC_0633.jpg DSC_0634.jpg DSC_0635.jpg

DSC_0636.jpg DSC_0637.jpg DSC_0638.jpg

DSC_0639.jpg DSC_0640.jpg

DSC_0641.jpg DSC_0642.jpg DSC_0643.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Ovako da ne duzim puno u pitanju je BMW e 60 2004 god ima fabricke xenone farovi su malo dotrajali izmatirali kako da kazem i ne svetle dobro kolko bi kostala kompletna reparacija farova da se sve proveri i motorcici za nivelaciju snopa svetla i prstenovi sve komlet? Hvala unapred

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Mozete li mi reci koliko bi kostalo da se srede farovi za e60?? (nije facelift). Ugradjeni su xenoni. Hteo bih da se ugrade projektori(sociva). I trebalo bi ih ispolirati spolja, unutra ocistiti. Ne kondenzuju ali su prljavi.

Moze Odg i u porukama.

Pozdrav ;-)

Link to post
Share on other sites

Meni treba isto, poliranje, spolja unutra, matirali su, ponekad uhvate malo kondenza.

Meni su radili na E60 farove, isto bili matirali, Prezadovoljan sam i nije bilo skupo.

Link to post
Share on other sites

Pozz,imam pitanje za stevu, vozim bmw e91,ugradio bi u postojece fabricke farove led angel eyes prstenove morimoto biksenon projektore i trebalo bi mi ispolirati farove i maglenke,koliko bi to kostalo da se odradi sve ukupno u evrima? moze odgovor i u pp

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

pozdrav, za ugradnju projektoru u bmw e46 restajling jel potrebno busenje onog hromiranog dela u faru gde stoji sijalica?

Ako ne busis, onda moras na neki drugi nacin ucvrsitit projektore.

Link to post
Share on other sites

:unsure:

Adresa: Zemun

Kontakt: 060/377-83-82 Stevan ili nick steva_anya na forumu.

Svi clanovi BMW Fan Club-a ostvaruju popust od 10 do 20% na ukupnu cenu rada, uz vazecu clansku karticu kluba.

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Pozdrav drustvo, resio sam i ja da sredim farove kod Mice u Zemunu ,sve pohvale za rad,ja prezadovoljan!
Bmw e91 06 120kw

Ugradnja Morimoto H1 bixenon projektora

COB angel eyes prstenovi

Xenon sijalice 5000k

Poliranje i restauracija farova i maglenki sa zastitom

DSC_0122.jpg

DSC_0120.jpg

DSC_0117.jpg

DSC_0116.jpg

Link to post
Share on other sites