Recommended Posts

Zelim da pozdravim sve sadasnje i buduce ponosne vlasnike BMW. Za sajt sam znao od ranije, ali nisam posedovao PC pa nisam mogao da caskam sa pravim vozacima pravih makina. Inace mojom pojavom sa svojim prvim autom nakon sto sam polozio vozacki ispit daleke 1998 godine, u krugu svojih prijatelja sa BMW popularnom kockicom koja je bila 1989godiste, motor 2000Cm3 12 ventila 136Ks, prozvali su me CIKA KURE zbog tadasnjeg aktuelanog filma rane.

Kasnije sam presao na seriju 5 sa motorom 2500Cm3 i 12 ventila sa 172Ks, Uh sto je isao... A posle sam se skrasio da tako kazem na porodicni motor serije E 36 2500Cm3 TDS 143Ks godiste 1996 i to je bio moj 1 dizel u zivotu sa kojim sam imao losa iksustva, a koji sam prodao za nepuna 3 meseca (kupljen u srbiji), izmedju ostalog stigla beba HE HE pa malo momacki dani moraju da se stisaju...

Na zalost uvek sam se kratko zadrzavao sa njima zeleci da pronadjem pravu makinu i ostavim je za sebe, i nasao sam ga ali je odrzavanje poprilicno skupo i nosi oznaku M5. Mnogi ga verovatno i vidjaju u Bg, siva metalik boja vozio ga davno je Karic, a u poslednje vreme ga vozi jedan DJ.

Iznenada su mi se osmehnule neke parice pa bih da uzmem model E 39 ristajling sa motorom 2500tds. Jeste da sam sa prethodnim dizelom imao losa iskustva i da gotovo nista nisam znao o njemu (obozavam miris benzina) ali od dosta ljudi sam cuo da ta naftara moze biti OK ako je nadjem u odlicnom stanju, ali videcemo.

Nadam se da nisam smorio ovolikim pisanjem ;)

Link to post
Share on other sites

Zahvaljujem na dobrodoslici i verujem da cemo po pitanju BMW makina imati lepo druzenje i saradnju. Inace ako je neko nasao BMW iz inostranstva, a nije u mogucnosti da ga doveze tu sam ja i oticu po takav auto. Pozdrav ;)

Link to post
Share on other sites

Hvala miki s38 na toj informaciji , a mozda sam ja obnevideo razliku izmedju 525tds 2002 godiste koji moj drugar vozi i kako mu pise u saobracajnoj ili je to greska nadleznih koji su radili carinu i 525tds 1998 godiste. Izmedju ostalog nikada ta 2 auta nisam video jedan pored drugog pa ne mogu tvrditi suprotno od onog sto si napisao. Meni nekako licno hauba. lampe i farovi izgledaju masivnije u odnosu na 1998 godinu.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.