Vasa misljenja o modelu i konkretnom autu?


Recommended Posts

Cudne ti neke kriterijume i zakljucke imas, pogotovo za nekog koga nikada nisi ni video ni upoznao

Opusti se, salim se malo, mada ima istine u tome sto pisem, videces.

Uostalom, procitaj ispod mog potpisa sta vozim i koliko godina imam, pa proceni moj kredibilitet

Link to post
Share on other sites
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uostalom, procitaj ispod mog potpisa sta vozim i koliko godina imam, pa proceni moj kredibilitet

Vozis krs a ni ti nisi u boljem stanju...

Link to post
Share on other sites

ma petica je petica(da ne racunamo sedmicu)jebes ti to kada ja moram u kockici uvek da pomeram sediste da bi neko seo iza mene...

Link to post
Share on other sites

Ispravka nekretninaMA :P ;)

Usrasmo coveku temu...

Stavi sve na papir. Nije sve samo iskesirati za auto, tad tek pocinju troskovi.

A ovi komentari "kupuj ga odmah", "ja bi ga kupio odmah" i to uglavnom za automobile sa jakom kubikazom, mislim sta reci... Dovoljno je da pogledas da uglavnom dolaze od 1.6 , 1.8 eventualno 2.0 a nedaj boze 2.5 pa navise.

Link to post
Share on other sites

ma petica je petica(da ne racunamo sedmicu)jebes ti to kada ja moram u kockici uvek da pomeram sediste da bi neko seo iza mene...

sedi ti iza njega , pa nek se on pomera :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

Ajd uozbiljite se malo, umete vi to i bolje...da osetite vreme i mesto kad je ozbiljna prica, a kad je zezanje...

...Covek je zapoceo ozbiljnu pricu i tako je i vodi...

...i zasto ocekujete da se Covek sa 10-tak postova opusti i zeza sa vama (a i zasto bi)

Link to post
Share on other sites

...opusti i zeza sa vama (a i zasto bi)

Oovo je proces inicijacije, ako prodje test, onda dobije pravi savet:)

Kako god, ako registacija nije problem, sta moze da bude problem da se uzme ovakav auto, u takvom stanju i sa takvom opremom? Ja bih ga kupio iz momenta, eto

Link to post
Share on other sites

i ako postoji odredjena doza humora, sale, komike pa cak i sarkazma u nekim postovima, dobio je sve bitne informacije, da je registracija velika, da putujes od benzinske do benzinske, da je star auto i da treba da se odrzava svakih 5 minuta i naravno, da je mlad za tako jak auto.

Link to post
Share on other sites

i ako postoji odredjena doza humora, sale, komike pa cak i sarkazma u nekim postovima, dobio je sve bitne informacije, da je registracija velika, da putujes od benzinske do benzinske, da je star auto i da treba da se odrzava svakih 5 minuta i naravno, da je mlad za tako jak auto.

Hvala na tim bitnim informacijama u svakom slucaju, kontam da je iskustvo i predjena kilometraza malo bitnija za vozaca nego godiste ali ajde... ima tu i ozbiljnih ljudi kod kojih cu nadam se moci da se informisem ako se odlucim za ovakav auto a ovo natezanje sa forumom stvarno nema smisla, Pozdrav

Link to post
Share on other sites

Ono sto se vidi da je iz M-paketa su sedista (kozne kadice), zadnji spojler na gepeku i nalepnica M5. Prednji i zadnji branik koji su najocigledniji na M-paketu NEMA nego su standardni. U prevodu prazna prica...

Link to post
Share on other sites

kupi ga, kupi ga,

kupi ga, kupi ga,

kupi ga, kupi ga,

kupi ga, kupi ga,

kupi ga, kupi ga,

kupi ga, kupi ga,

Link to post
Share on other sites

Toliko je dobar, da mora svaka slika da se radi u foto-shop-u! Felne su BRUTALNEEEEEEEEE!!(Ko moje 15ke.. samo okrecene crnom bojom) :blink:

Link to post
Share on other sites

Voli covek ne zagrejan auto da tera u crveno, toliko brine o autu, a potrosnja 5 litara manje nego moj 2.0, sta ti je nemac napravio, sto veca kubikaza, sve manja potrosnja...

Link to post
Share on other sites

Obrati paznju i na ovo,jedino ako nije montaza.. :unsure:

big_2629177_cad5.jpg

Cini mi se da je kazaljka od obrtaja drugacija od svih ostalih sa instrument table na ovoj slici. E sad ne znam dal je to tako inace kod e 34 ili je onda ovo sigurno montaza ili se meni samo cini. A ovo sto tera u plavom do crvenog, katastrofa, valjda se covek bolje razume u fotoaparate nego u kola..:D

Link to post
Share on other sites