Vasa misljenja o modelu i konkretnom autu?


Recommended Posts

Pozdrav

Zanimaju me misljenja oko modela 530 e34 V8, da li ga neko poseduje/posedovao, odrzavanje, nabavka delova itd. zapao mi je za oko ovaj auto http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/729890_BMW_530_1995_god koji se vec duze vreme vrti na oglasima pa me i za njega zanima komentar... ako iko bilo sta moze da napise bio bih mu zahvalan.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam imao kontakta sa 530 V8, al najkrace bi ti mogao reci konkretno za onaj auto da sam cuo razne price, da je vlasnik malo zveknuo, slike su od pre par godina felne se posebno prodaju za 1.400e i nije bas stanje kao sto navodi itd ... ali naravno najmerodavnije je da odes i pogledas auto ...

Link to post
Share on other sites

Svestan sam registracije... interesovalo me najvise za taj oglas sto je Dzoni vec odgovorio, Taj auto ako je stvarno takav ko sto vlasnik tvrdi i opisuje onda vredi svaku paru... nema mi druge prvom prilikom cu se provozati do Bg-a cisto da ga vidim

Link to post
Share on other sites

ja samo znam da se mnogo dugo prodaje,da je stvarno perfektan kao sto pise u oglasu vec bi se do sad bar 3 puta prodao

Ili se tesko prodaje krmaca od 15 godina i velikom kubikazom!? :) Za ovako nesto treba da budes zaljubljenik dubokog dzepa, bez kompleksa da ga vide u novom autu, vec da vozi auto za svoju dusu.. Malo je takvih..

Link to post
Share on other sites

ljudi mnogo je to kubika, registracija i odrzavanje, po meni glavni razlog sto se nije prodao je pitanje finansija, ja cak verujem da ga je vrlo malo ljudi i zvalo na telefon. Ovaj model je kao sto i sami kazete odlican, zvuk, ubrzanja. Evo ja sam ljubitelj i kupio bi ga ali sta da jedem posle. Pogledajte ljude oko sebe, kukaju i na male kubikaze a kamoli na nesto preko 2l. bio je taj auto u oglasima sa cenom i od 5600e ako se neko seca, ali vecina bi rekla ma koji ce ti to ku..c, uzmi nesto sto malo trosi. Jbg ljudi mi volimo ali nemamo :(

Link to post
Share on other sites

Zato sto postoje starosne granice prema kojima se odobrava popust na cenu registracije...

Sledece godine taj auto silazi stepenik nize... ;)

trazio sam konkretniji odgovor.

dogodine ce ovaj auto imati kao da je danas 1994to, a meni kalkulator kaze cca 80.000 lopovskih

da je 1990to kaze 46.000 lopovskih, tako da ne znam o cemu se radi?

Link to post
Share on other sites

Radi se o tome da si u pravu da ce vlasnik tog auta par godina placati 81000 registraciju. Jedino to je problem na ovakvom autu, jer ima sve sto treba da ima, pa i vise od toga.

Brzina kosta, koliko brzo zelis da ides?

Link to post
Share on other sites

Malo je takvih..

ali ih ima

ljudi bre mentalitet srpskog naroda je takav da se dokazuje,srbin bi pre sipao u njega a jeo pastetu ali da ga vide drugi kako ON vozi BMW- V8,svet je se toliko izopacio da je to neverovatno

Ima i ljudi koji su pravi ljubitelji BMW-a i koji bi ovakav auto kupili za svoju dusu, koji su u stanju da ga voze registruju i odrzavaju, jer ako je konkretno ovaj auto u stanju kakvom ga opisuju,za pravog nekog gospodina poznavaoca je to definitivno BEST BUY

Link to post
Share on other sites

ali ih ima

srbin bi pre sipao u njega a jeo pastetu ali da ga vide drugi kako ON vozi BMW- V8,

zeleno svakako da, crveno (tvrdim) da ne, cak sta vise pre bih rekao da se englez, nemac, amer dici time za razliku od nas koji pre svega hocemo da teramo!

Link to post
Share on other sites

Kupio bih takav auto za svoju dusu naravno, i verovatno ne bi bio jedini auto u kuci, nemam dubok dzep ali zivi se normalno i na kolima odrzavanje uglavnom radim sam, a sto se tice onog da kod nas ljudi vole da se vozaju u V8 BMW da bi bili vidjeni to mi bas nije jasno posto je ovo stariji model BMW-a kakvih u mom gradu ima na stotine a za V8 moze samo da skonta po zvuku neko ko se razume i ceni to

Link to post
Share on other sites

Ako ti je ovo 87 iz potpisa godiste, odustani, mlad si ti za peticu, sta ces onda da vozis u 35-oj?

Petica je za teče :pleasantry:

Osim ako nisi oduvek bio starmali covek

Cudne ti neke kriterijume i zakljucke imas, pogotovo za nekog koga nikada nisi ni video ni upoznao

Link to post
Share on other sites

Ako te zanima V8,prodacu ti ja e38 730 V8 1996god za 3 soma kesha.

Bobane extra ti je autic, mada mislim da mi ne bi stao u garazu :) posalji mi na privatnu poruku sta ima od opreme i ostale detalje...

Link to post
Share on other sites