Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mozda sam malcice preterao :lol:

424378_2959714724550_1611990314_2638745_1148841446_n.jpg

401532_2959727004857_1611990314_2638747_1426150884_n.jpg

Ogibljenjem sam skroz zadovoljan :rolleyes: .

I sve ces to sam da poopijes???

Link to post
Share on other sites

Ja se uplasih da nije slucajno loz ulje upakovano u flase, sta znam kako uticu ove forumske dizel price na tebe...nemo` slucajno da sipas nesto drugo osim eurodizela, da se ne svadjamo odma i sad

znaci, u rezervoar eurodizel, u sebe vino, nemoj da pobrkas ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A koje mu ulje sipas u motor?

Ako mene pitas nemam pojma koje je kupujem ga na buvljaku, upakovano je nekad u flase od 1,5l od kisele , nekad u 2l od koka kole, kako kad. Zelenkaste je boje i ekstra je. :P

Link to post
Share on other sites

Lozak tj EL. Loz ulje sipam u fokusa tddi 2001god, vec godinu dana. Potrosnja ista, ne dimi, skidao sam egr da vidim da li je zaprljan a nije, a jos i pali kao mina na -20. U bmw nisam sipao jer nemam potrebe, fokusa vise vozim, sipaju neki drugari i to jos u e90 320d, ali od skora pa neznam sta se desava jos uvek. Za par meseci cemo da vidimo...

Link to post
Share on other sites

Potrosnju ne merim nesto specijalno ima na forumu pisano u brojkama ali sam zadovoljan. Na buku motora se naviknes :) pa ti ne smeta vise.

Ovaj motor sasvim pristojno vuce ovaj auto, mislim nema wow efekta ali ide to fino.

Ja ima neko sportsuspension vesanje i fabricki mi je nizi auto tako na ovom snegu sam imao problem struganja odozdo i sa ovim vesanjem je dosta udoban i zahtevan za duza putovanja.

Vodi racuna o svim klasicnim problemima dizela (turbina, zamajac, dizne narocita elektronske), ako nesto brljavi tabla menjana je kilometraza nestrucno. I generalno ako elektronika brljavi tesko se nalaze majstori koji to znaju valjano da poprave...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.