Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

... A gde ti je boca za plin????

P.S. Imaju odlicne folije u pink boji za ovu drvenariju unutra. A mozda mozes nju da iskoristis i da je stavis umesto laminata...

E39 je E39, a jos restyling. Prst u uvo i vozi. Ali prvo pice, te fore ja sam student ne prolaze kod mene i Tome.

Link to post
Share on other sites

Inace sve vreme pricate o drvetu kojeg nema :), sve je to plastika koja je ofarbana u imitaciju mahagonija

ma nemoj da pricas, ja mislim hrastovina prava....

Link to post
Share on other sites

Inace sve vreme pricate o drvetu kojeg nema :), sve je to plastika koja je ofarbana u imitaciju mahagonija

hahahaahahhah dzoni objasnio si sa ovim komentarom :D ! WIN !

Link to post
Share on other sites

opa Vlajce...vidim ide ti FAX...samo napred,nemoj slucajno da masis neki ispit...i neka je sa srecom nova masina,jeste da je traktorce ali sta ces.....osecam da ces cim ga sredis da ga trampis za nesto jace :D

A lamperiju,pod obavezno u sobu,nikako u auto :)

Link to post
Share on other sites

Nije me bilo ovih dana...

Kod mene jasenovina samo lepo izlakirana :lol: ...

Vas dva mangupa ne dirajte mi traktorce ;) ...

Nista jace, samo udobnije :P , gaze me godine a i stomace sam pustio :) ...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Napokon sam se otarasio "plastike koja je ofarbana u imitaciju mahagonija" :P

Koristio sam mat crnu foliju proizvodjaca "Oracal" High Performance Cast 751C, i prezadovoljan sam kvalitetom. Prvi put ovako nesto radim i bas sam je maltretirao, razvlacio, odlepljivao, zalepljivao... I na kraju uspeo cak i rucicu menjaca da oblepim...

Evo kako je bilo...

IMAG_0393.jpg

Evo kako je sada :dance3:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

Kad mi ova dosadi ide u mat sivu... ;)

Link to post
Share on other sites

Odradio sam i aux in prikljucak za mob, mp3 player ili nesto slicno... Klasican 3,5mm stereo prikljucak..

Sada gruva i sa telefona :dance3: :dance3:

272052_2083682944303_1611990314_2069176_5997947_o.jpg

Link to post
Share on other sites

Izvini za veceras, posle one hipoksije od juce (videces snimak kada se budemo videli), danas smo morali na duze u kafanu na rehabilitaciju. Niko nije hteo da je prizna ili prica o tome, dok ja nisam pokrenuo pricu i onda s klupko odmotalo... Deda za babu, baba za decu, deca za repu... ili kako vec bese, ali da ne davim.

Inace IMT (salim se), video sam pre 3 dana i stvarno je u extra stanju ( nisam u Vladu ni sumljao oko izbora). Auto je stosk u restiling fazonu (sta ces lepse, san nadprosecnog Srbina), na izgled besprekoran.

Zovem te u subotu ili nedelju. Pozzz

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.