e39 stelovanje farova????


Recommended Posts

Jel ima neko dimenzije ovih zajebancija za stelovanje farova na e39 restilizovan???

Znaci ovo je u faru unutra i pomocu njega se steluje...

adjusters.jpg

Posto su mi ove plastikice ocigledno polomljene hocu da ih napravim od aluminiuma.

Unapred zahvalan.

Znam da je Zeljko to pravio ali je on dalllleeeekkkooo... ;)

Edit: od farova e39-ki pre restaila ne pasu, nisu iste...

Link to post
Share on other sites

Sacekaj da dodje zzoky70bmw, ja mislim da je on sutra u Alexinac ili eventualno u nedelju, on ima iz originala te zabice za forave pa mozes uzeti za primer. Upakovani su u kesici, nije ih nikada montirao na auto.

Link to post
Share on other sites

ja nasao za mog Bendzamina oba fara,polovna sa sve nosacima za 20e,imao isti problem,prepakovao i sad je extra :dance3: ne znam dal od E30 nesto pase i odgovara,nisam majsto,i meni je to majstor radio,ali su mi ostali razmontirani stari farovi,plastikice i nosaci,pa tu smo da pomognemo,ako slucajno nekom zatreba,jer sumnjam da ce meni trebati opet :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

Uuu odlicno... :dance3:

Valjda ce da mi ih pozajmi... Da uzmem "mustru". ;)

Evo mene, stigao sam.

Naravno da cu ti pozajmiti. Ja, takodje treba te farove da sredim ali nikako da se resim.

Ajmo zajedno da se zanimamo oko toga.

Link to post
Share on other sites

Odlicno. :thumbsup:

Ja bi da napravim to od metala nekog da ga resim za svagda...

A da znas da je menjanje ovih djavola bas pipkavo i zeznuto. Ima opcija da se sece crna plastika odozgo, opcija da se rastura far (da se skida "staklo") ali mora da se greje ko na e34 jer je restajl, a valjda moze da se menja i kroz otvore za sijalice i motorcica za auto nivelaciju, ali ja nemam tanke prste :D ...

Sve u svemu dosta zeznuto.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Mora da imas sa leve strane pored volana potenciometar za podesavanje farova,

sa podeocima 0,1 i 2 ?Sigurno to znas, al' reko da proverim :)

imam to ali mi motorcici ne rade :( A nije mi jasno kako ova dba dela na farovima ne regauju kad ih odvijam i zavijam :(

Link to post
Share on other sites

imam to ali mi motorcici ne rade :( A nije mi jasno kako ova dba dela na farovima ne regauju kad ih odvijam i zavijam :(

A sta odvijas i zavijas?jel imas motore na farovima?Jel dzek ukljucen u njih?jel na dzek dolazi struja?

Link to post
Share on other sites