Recommended Posts

  • Replies 622
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

s16 samo cepaj! Slozicu se sa nekim vec gore - pare su tvoje i ne obracaj paznju na komentare tipa "skupo, nisi trebao"! Mislim da je glupo i da pises koliko si sta platio da ne bi dolazilo do nepotrebnih postova... slazem se da auto MOZDA nije u tako dobrom stanju kao sto se mislilo, ali to sad nije bitno, kupio si ga i sta je tu je! Ako imas novca da sve to odradis do kraja i da to bude kako treba (volje i zivaca takodje) samo napred!

Eventualno bi mozda mogao da se konsultujes sa Klinikom da ti kaze mozda neke probleme koji nisu reseni jos dok je auto bio kod njih rasklopljen - cisto da znas! :)

Daj malo vise slika, a ja nastavljam da pratim temu. Veliki pozdrav!

Link to post
Share on other sites

kad bi svaki clan foruma postavio svaku sitnicu koja "nevalja",kao sto s16 postavlja...onda bi po vama 99,9% auta bi bilo lom lomova ...

a ti susice34 postavi taj svoj betmobil,zivo me zanima kako to izgleda ;)

Link to post
Share on other sites

Kolega s16 je zadovoljan, to je ono najbitnije. E sad sto se ljudi osecaju da je prevaren...je svakako manje bitno. Pritom, ako niste provalili useravate se coveku a auto koji je vec lepo platio i dao jos lepih parica u njega i sve to radi sa idejom da mu je auto dobar a bice jos bolji. Kada bi svako od nas rekao kolko je para ulupao u svoje projekte, ne bi bilo kraja pametovanju i useravanju...

s16 srecno sa sredjivanjem, pronasao si lepu osnovu, uzivaj. Secam se kada sam ja lupao pare u moju 34-ku, i posle svake "investicije" sam bio nekako zadovoljniji! Na kraju sam slupao...dovoljno hiljada evra i priznao sebi da sam budala(sto ne znaci da ti sad jesi), ali dok sam ga sredjivao osecao bio jedinstven! A i nema nista lepse nego kad se okrecu ljudi za modelom koji je 20god star, i malo malo neko iskoci s onim "jel na prodaju" a ti njemu NE! :D Dakle ako imas dovoljno para da ulazes u svoj hobi samo napred!

Moja preporuka ti je da stavljas sto vise originalnih delova, ne moras sve OEM vec samo ono kljucno jer ako hoces da ga zadrzis duze vreme to ti se najvise isplati 100% provereno. I gledaj da imas sto manje "majstorskih" resenja problema, drzi se fabrickog i menjaj delove koji su za menjanje, vise se isplati na duze staze.

Otvori svoju temu u kojoj ces postovati na ovaj nacin na koji si krenuo, sredjivanje 34ke mi budi uspomene! Postavljanje cena temu cini dodatno zanimljivom. Treba da se zna koliko kosta "savrsenstvo" kome ces teziti,a pored toga i stitis sebe. Inace ovakvih projekata treba da je mnogo vise!

Srecno sa sredjivanjem i obavestavaj nas o novostima!

Poz

Link to post
Share on other sites

........ 777.boban je ovde jedini u pravu. Nema razloga da se bilo ko svadja ili sta ti ja znam, ukusi i misljenja su razliciti o tome nema rasprave. Ja sam izneo svoje misljenje i ono sto sam licno video, ako sam nekoga uvredio bilo bivseg vlasnika ili sadasnjeg ja mu se ovum putem izvinjavam. Nisam imao nameru nikoga da uvredim, ponizim niti da svadjam. Milojevica znam is skole, u odeljenju smo bili i stvarno smo se umalo posvadjali ko ce pre da ide da pogleda kola, nama licno nije odgovarao jer dati 2500 ili kasnije 2000 za koliko je prodat pa ulagati jos toliko, za mene je mnogo, ja sam jedva i 2500 skupio, iskreno. Ako ta racunica odg sadasnjem vlasniku, pozdravljam i nema nista protiv... Bice uskoro slika i od moje petice. Pozdrav svima...

Link to post
Share on other sites

Debelo si se zajebao . Za te pare treba 100 jezika da govori a ti opet imas diskutabilan da ne kazem los auto . Trebao si za te pare da uzmes mnogo bolji auto.

Sta vas privlaci da tako trgujete ?

I onda forumasi kazu da npr onaj Durangov ne vredi 5000 ma vredi 7000 kad ovakvi izadju 4000.

Link to post
Share on other sites

s16 samo cepaj! Slozicu se sa nekim vec gore - pare su tvoje i ne obracaj paznju na komentare tipa "skupo, nisi trebao"! Mislim da je glupo i da pises koliko si sta platio da ne bi dolazilo do nepotrebnih postova... slazem se da auto MOZDA nije u tako dobrom stanju kao sto se mislilo, ali to sad nije bitno, kupio si ga i sta je tu je! Ako imas novca da sve to odradis do kraja i da to bude kako treba (volje i zivaca takodje) samo napred!

Eventualno bi mozda mogao da se konsultujes sa Klinikom da ti kaze mozda neke probleme koji nisu reseni jos dok je auto bio kod njih rasklopljen - cisto da znas! :)

Daj malo vise slika, a ja nastavljam da pratim temu. Veliki pozdrav!

Hvala na lepim zeljam :) Bice slika uskoro!

Kolega s16 je zadovoljan, to je ono najbitnije. E sad sto se ljudi osecaju da je prevaren...je svakako manje bitno. Pritom, ako niste provalili useravate se coveku a auto koji je vec lepo platio i dao jos lepih parica u njega i sve to radi sa idejom da mu je auto dobar a bice jos bolji. Kada bi svako od nas rekao kolko je para ulupao u svoje projekte, ne bi bilo kraja pametovanju i useravanju...

s16 srecno sa sredjivanjem, pronasao si lepu osnovu, uzivaj. Secam se kada sam ja lupao pare u moju 34-ku, i posle svake "investicije" sam bio nekako zadovoljniji! Na kraju sam slupao...dovoljno hiljada evra i priznao sebi da sam budala(sto ne znaci da ti sad jesi), ali dok sam ga sredjivao osecao bio jedinstven! A i nema nista lepse nego kad se okrecu ljudi za modelom koji je 20god star, i malo malo neko iskoci s onim "jel na prodaju" a ti njemu NE! :D Dakle ako imas dovoljno para da ulazes u svoj hobi samo napred!

Moja preporuka ti je da stavljas sto vise originalnih delova, ne moras sve OEM vec samo ono kljucno jer ako hoces da ga zadrzis duze vreme to ti se najvise isplati 100% provereno. I gledaj da imas sto manje "majstorskih" resenja problema, drzi se fabrickog i menjaj delove koji su za menjanje, vise se isplati na duze staze.

Otvori svoju temu u kojoj ces postovati na ovaj nacin na koji si krenuo, sredjivanje 34ke mi budi uspomene! Postavljanje cena temu cini dodatno zanimljivom. Treba da se zna koliko kosta "savrsenstvo" kome ces teziti,a pored toga i stitis sebe. Inace ovakvih projekata treba da je mnogo vise!

Srecno sa sredjivanjem i obavestavaj nas o novostima!

Poz

I tebi hvala, slazem se sa svime sto si rekao. Gledam da bitne delove stavljam original. Vecinu bitnih stvari smo zavrsili, i od bitnih ostaje samo prednji trap da sredim tj da eliminisem luft u volanu. I onda opet ide racunica da vidim gde sam :)

"majstorska resenja" izbegavam apsolutno, i gledam da resim i stara takva resenja :)

Link to post
Share on other sites

BuX

Druze dobio si KANAL da pogledas auto !!! ko ti jos daje kad prodajes auto, da stavljas na kanal,auto koji je star 20 godina

pa posle reci da ja nesto hocu da sakrijem ili nzm sta ...

usao si u kanal i poceo da kukas kaoooo baba kuranaaa...posle izlazis i pricas svom drugaru kako ima nema ni 70e ulaganja ... sad pricas bajke

u oglasu jeste bila greska za klimu,ali ti je jasno i glasno receno da auto nema klimu,vec da ces dobiti celu ispravnu klimu uz auto !

ja nisam gospodin ali klima mi je vaznija i od koznog enterijera i od podizaca i od c.b...

Toliko o tome,idi kupi klimu onda pa sedi kuci i hladi se gospodine,a ne auto star 20 godina

Link to post
Share on other sites

Druze, kad si pitan preko telefona jel radi klima i vebasto ti si rekao da radi sve, a tek kad smo dosli i videli da nema klimu ti si rekao ne nisam ti ja reko da ima klimu.

A rekao si i da je trap uradjen i da stojis iza toga! Evo videli smo kod coveka kako je odradjen!!!

Link to post
Share on other sites

Trap je dobar nista nije lupalo ili nzm sta,to sto je bio pretvrd to nema veze sa tim ... ima samo lufta u volanu, i niko ti nije rekao da je trap nov

kao sto si pitao,jesu plocice nove ?kaze vidim da su na pola.... ne stavicu ti nove plocice i sve novo,samo za tebe ;)

nmg da se raspravljam dalje oko klime...

Link to post
Share on other sites

Jel racunas da su muzika, alarm i plin bili skoro 1000 eur od tih 1500 eur? :)

Inace bio sam juce kod Bate, uradili komplet dijagnostiku i kaze Bate da je sve kako treba da bude, a na trapu treba da se promeni samo centralna spona (sto cu sutra uraditi), sve ostalo je ok.

Link to post
Share on other sites

ma sta zna covek sta je trap...bitno je samo da ima klimu ;) da mu se neoznoji guzica

NE se pise odvojeno!!! Toliko o tvojoj pismenosti :)

@S16 svaka cast tebi na ulozenom trudu i novcu ja zelim da ti ovaj auto dovedes u extra stanje, samo ne volim kad neko prica da je extra extra, a kad ga neko pogleda i kaze sta treba da se ulozi odmah skace i dere se nesto glumi neko ludilo !!!

Link to post
Share on other sites

Da neces ti da me naucis mozda kako se pise NE ! ?

stvarno nemam nameru da se vise raspravljam sa tobom,pogotovo ne preko slova

Samo cu da citiram tvoje reci...sto se mene tice ovde imas oko 70e ulaganja a i to ti nije hitno ;) a sad mi pricas o nekom ulaganju ...

cao ;)

Link to post
Share on other sites

Ajde BuX i ti iskuliraj vise! Svi znaju kakav je auto a i svaki ciga svoga konja hvali! Sta vise da se sprdamo na tu temu. Nama se nije isplatilo da ga kupimo sto ne znaci da nece i nekom drugom, u ovom slucaju "S16". Neko ne mora u skolu i ne mora da carini motor, moze da ga tera i ne ocarinjenog jer ima vezu, neki ne mozemo i jbg... Nemoj da ti je sad krivo sto ti nisi kupio masinu :P . S16, svaka tebi cast i stvarno ti zelim da ovaj auto dovedes do savrsenstva ako vec i nisi do sad jer si mnogo ulozio. Pozdrav

Link to post
Share on other sites