Recommended Posts

  • Replies 645
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Posto mi se ne isplati da vracam auto u fabricko stanje, matematika se nikako ne poklapa - sta mislite ovako da se prepravi zadnji branik? (ovo je u photo shopu nepricizno odradjeno ali sustini da se izbace one mrezice)

576511_121581051341021_1211574011_n.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

A da, nesto oko auta malo sada :)

Zamenjen termostat

Proveren trap - otisli stabilizatori

Diodice ispod auta su mi se iscupale negde po snegu pre nego sto sam garazirao auto

Poceo je dami trokira auto pre par dana kada ga vozim pod konstantnim gasom npr 2000 obrtaja dok kada ga stisnem puni i dalje normalno, pretpostavljam da su svecice u pitanju samo ne mogu da da proverim po ovom vremenu na ulici jer mi se prsti ukoce posle dobrih 10 sec od hladnoce :S

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Na autu se menja soferka i flekaju krov i krilo.

Nakon flekanja i zamene, ide poliranje.

Tapaciri skinuti i presvlace se.

Farovi su skinuti i malo se "eksperimentise" sa njima xD

toliko za pocetak....uskoro sledi ostatak...

IMAG0771.jpg

IMAG0772.jpg

IMAG0773.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Vidim ja, druze, da ti imas i zelju i volju i da volis svog BMW-a, ali dok ga ne dovedes u normalu, i dalje ce biti cigan na tockovima, i molim te skini volan ako ga jos uvek imas i baci ga u pm, iznenadices se kako dobro leti :D

i molim te poslusaj starije i iskusnije i ne pravi od 5ice jbnu tojotu supru.. Pozdrav

Link to post
Share on other sites

Bre polako deo deo :) Ne mogu odjednom sve jbg student sam. Napakovacu ga sad za skup u Cacku i u Novom sadu, j***m li ga kako, ali uspecu nekako a tamo od juna ide komplet snitzer varijanta branika i svega ostalog ;)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.