Recommended Posts

  • Replies 645
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala svima. Nisam poklekao, ovo je odavno bilo u planu samo je bilo pitanje vremena kada ce se sve kockice sklopiti a i auto jos ni priblizno nije zavrsen..

Link to post
Share on other sites

Hvala,hvala :) Kolju me finansije opako, ali spakovacu ga nekako. Jedino mi je krivo sto zadnji deo necu nista moci da prepravim sada (izbacim spojler,zamenim branik itd) ali boze moj, na leto ce se raditi takodje :)

Link to post
Share on other sites

Zasto auto mora da ima svu mogucu opremu da bi bio savrsen? :D

bmw-stance-works-57517.jpg

Ma po meni mora :D

Dao bih sve sto imam za m5 e34 sa svom mogucom opremom i to bi tako vozio dok sam ziv...

Nego jbg sve da skrpim sto imam opet nemam za takav auto a i da ga nekako kupim ne bih imao pare da ga vozim tako da, teraj to sto imas sredjuj koliko mozes i cuti :D

Link to post
Share on other sites

Mlatim se ovih dana, moram da izvlacim instalaciju za maglenke napred posto je fabricki nemam :S Tako da se malo pakovanje auta odlozilo zbog toga, ali za vikend ide poliranje i onda se sve vraca na svoje mesto :) Bice slika nakon poliranja :)

Link to post
Share on other sites

"Polako s to padanje" :D Jos nije gotov a i finansije me malo zajebase pa cu morati malo da ga otegnem :( Sve u svemu, ima par propusta ali u globalu sam zadovoljan sa ovim do sada :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.