Clanovi - knjiga utisaka - sta iritira-sta smara


Recommended Posts

ja non stop nesto kenjam.

Mene smara ovaj covek. :lol2:

Nece na pivo, ne da komsinicu, a jos na sve to, pojma nema o motornim uljima :P A i non stop nesto kenja :P

Jos uvek mudro cutis za vopi... Rekoh onomad, ja castim. :drinks:

Link to post
Share on other sites

I mene iritira brisanje postova... Da je posteno brisanje svih koji nemaju veze sa temom nego samo one koje ona odabere i postove ljudi koji joj nisu simpaticni... 325ixA je najjaci lik na forumu ubedljivo, ali njegove postove koji nemaju veze sa temom draga nam Ljilja uvek ostavi mozda je to slucajno a mozda i ima neceg u tome..... :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

I mene iritira brisanje postova... Da je posteno brisanje svih koji nemaju veze sa temom nego samo one koje ona odabere i postove ljudi koji joj nisu simpaticni... 325ixA je najjaci lik na forumu ubedljivo, ali njegove postove koji nemaju veze sa temom draga nam Ljilja uvek ostavi mozda je to slucajno a mozda i ima neceg u tome..... :lol: :lol: :lol:

Ja bi za 325ixA otvorio posebnu temu :D za njegove izvale i sve ostalo,vristao bih 24/7 :D najjaci je

Link to post
Share on other sites

Nervira me sto na forumu ima xxx ljudi kojima sam pomogao i pokusao da pomognem,

a vec mesec dana cekam da vidim da li ce neko da mi pokloni parce plastike iz oglasa koji sam postavio iz principa

ja mislim da mozda imam,ne obecavam ali mozda....pogledacu,za levi far plastiku

Edit: sad sam video da tebi treba plastika za far sa socivom,a meni je ostala od starog fara :(

Link to post
Share on other sites

...neki novi momenti...sto se moje malenkosti tice-svoje meso se ne jede ! ... a sto se tice ostalih-manje vise svi su mi simpaticni , jer svi smo mi na svoj nacin... !a sta mi stvarno smeta - PA ZNA SE !!!

Link to post
Share on other sites

Mena nervira brisanje postova!

I mene, a posebno kada moram da objasnjavam sto sam ih izbrisao...

Link to post
Share on other sites

meni npr , uopste ne treba objasnjenje ili opravdanje za brisanje mojih postova-unapred znam koji ce ostati , a koji ce biti obrisani...zadovoljavam se cak i onim vremenom dok postoje , jer ipak i na taj nacin se poneke stvari dovode u red...ipak moram priznati-ponekada je mnogo bolje kada su obrisani (da svoje reci vidim tudjim ocima , verovatno nebih ni pisao) :lol:

Link to post
Share on other sites

DIY tema je mrtva odavno....

Verovatno ljude mrzi da slikaju i pisu....

...a i valjda nije organizovana kako treba...ja cu malo da to reorganizujem a vi vicite ako ne valja....

....

a inace vezano za temu...u mom fazonu - dugacko i nejasno: :)

1. Pitanje: "Ko je s druge strane zice"

i / ili....jel vi uvek znate ko je s druge strane "zice"?

Pohvalno je sto pojedince razgovor na forumu "obavezuje" na, neki recimo visi stepen tolerancije i strpljenja jer:

...s druge strane zice je neko (mozda) : ko ima vise para od vas, stariji, obrazovaniji, strucniji, drcniji, sirovina...

te stoga, najbolji je fazon kada vi krenete odmereno i tolerantno a naletite na tipa koji je sirovina – znaci, MI treba da budemo pametniji a neka sirovina bude neko drugi...

...a valjda je bitan utisak koji ostavljamo ovde...kad smo vec ovde...iako se ne vidjamo...a i nikad se ne zna ko-ce-kome trebati itd...

2. Sta reci...

"Sta sam htela da kazem...ahaaa..."

....Ne mora uvek da se kaze SVE sto nam pada na pamet....izuzev ako to nije "HVALA" (na prethodni odgovor na pitanje)

3. "Cuo sam"

Svi mi cujemo svaki dan nesto...al, da li je bas bitno da sve sto smo culi bacimo ovde na forum...koliko je to bitno? Koliko je to merodavno? I kome to koristi? Kakav utisak ostavlja onaj cija svaka druga recenica pocinje sa "cuo sam"...ili sl.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

meni npr , uopste ne treba objasnjenje ili opravdanje za brisanje mojih postova-unapred znam koji ce ostati , a koji ce biti obrisani...zadovoljavam se cak i onim vremenom dok postoje , jer ipak i na taj nacin se poneke stvari dovode u red...ipak moram priznati-ponekada je mnogo bolje kada su obrisani (da svoje reci vidim tudjim ocima , verovatno nebih ni pisao) :lol:

sve si sam odlicno rekao....samo sto u jednom gresis: svojim nacinom neces stvari dovesti u red..

I DA, da svoje reci vidis i svojim ocima nakon 5 minuta bilo bi te sramota...a kamoli kada bi ih video tudim ocima...

Obuzdaj se u komentarima na racun drugih ljudi....Ne provociraj druge clanove, tako pise u Pravilima, a i pored Pravila, zasto mene i druge da bude blam zbog tvojih ljigavih komentara na tudj racun ??

Danas si preterao, covece ...!!! Budi frajer i izvini se, znas kome i znas zbog cega...

Link to post
Share on other sites