Trokira a (kao da vuce fals vazduh) a nije to (HITNO)!


Recommended Posts

Ovako ide moj sledeci problem... juce dok sam isao na posao auto poceo da trokira, pomislio sam da je nestalo plina jer sam znao da je pri kraju (na benzin ne radi skinuta pumpa) i ostavim ga ja tako i posle posla dodje ortak odslepa me do pumpe natocim ja plin... vergla vergla i nista, otvorim 'aubu vidim spalo crevo posle protokomera, ja reko ma to je to vuko fals vazduh... ponovo ja verglam i nista, treci put upali on ali kao da nema snage kao da radi na 3 cilindra ili vuce negde fals vazduh na punom gasu drzi na 3500rpm jedva... ja a ispod haube smrdi plin kao mecava... pregledam creva sva su ok nigde ne pusta... ja reko ako je nestalo bilo plina onda je uvukao dosta vazduha da zato trokira, aj reko da sacekam koji sekund jos pa ce reko da srkne kako treba kad eto ti ga poceo on da puni gas kako treba, posle 200 metara opet poceo da trokira taman stigao kuci ostavim ga reko idem spavam pa cu ujutru da vidim sta je, probudim se sednem u auto vergla 3 puta i nista 4 put zavergla i upali i posle 2 sec se ugasi kao da nema plina (a ima)... o.O tako ide moj problem ako neko ima saveta kako da resim ovo hitno mi je zaista...

Link to post
Share on other sites

Pod dva, da li imas dovoljno rashladne tecnosti? Ako nema moze da ledi membranu i pusta previse plina u usis. Ako imas pri dnu isparivaca sraf za ispustanje nagomilanog ulja iz plina probaj da ispustis to ulje.

Link to post
Share on other sites

extra je to sto su ljudi na ovom forumu lepo raspolozeni da pomognu....

Izvini sto nema nikoga 24h pored kompa da resava probleme,ali ubrzo cemo da osnujemo dezurnu sluzbu koja ce imati dezurstva po 24h,tako da ce svako sa foruma imati prilike da dezura a ti ces biti prvi :)

Link to post
Share on other sites