BMW DRUZENJE U NS-u


Recommended Posts

nema nista od ovog palamudjenja po forumu... ne treba nam 200,300e niti par iljada za skup. batalite ovo okupljanje nedeljom. NIJE VREME JOS LJUDI ALO?! vidite da je minus trijes napolju, a ne da blejimo na parkingu i zajebavamo se. nimalo prijatno. cim se prolepsa vreme, znaci zaredja se tipa 10ak dana lepog vremena. moja vikendica je kod miseluka, odemo tamo. dogovorimo se na vreme, nek dodju svi sa foruma! i lepo mozemo da pricamo, organizujemo nesto vece i bolje i svasta... tamo je priroda, nema komsija, ima 4 hektara zemlje, mozete se parkirati kako ocete... ima struje vode rakije svega !

Link to post
Share on other sites
  • Replies 426
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nema nista od ovog palamudjenja po forumu... ne treba nam 200,300e niti par iljada za skup. batalite ovo okupljanje nedeljom. NIJE VREME JOS LJUDI ALO?! vidite da je minus trijes napolju, a ne da blejimo na parkingu i zajebavamo se. nimalo prijatno. cim se prolepsa vreme, znaci zaredja se tipa 10ak dana lepog vremena. moja vikendica je kod miseluka, odemo tamo. dogovorimo se na vreme, nek dodju svi sa foruma! i lepo mozemo da pricamo, organizujemo nesto vece i bolje i svasta... tamo je priroda, nema komsija, ima 4 hektara zemlje, mozete se parkirati kako ocete... ima struje vode rakije svega !

... jer tako si u mogucnosti ! :lol:

Link to post
Share on other sites

prosli put miki uso sa jaguarom u zito jebo mu je cale kevu :)

kick... mani me sedenja po kafanama...

eto, samo nek prodje ova zima. navodno od sledeceg vikenda nema vise... pa lepo se isplaniramo i ima da bude do jaja

Link to post
Share on other sites

skupicemo se samo da ovo belo go*no prestane padati. :lol:

Link to post
Share on other sites

skupicemo se samo da ovo belo go*no prestane padati. :lol:

Izvinite na skretanju teme,ali mi je milosbmw85 ''interests'' iz profila zapao za oko :D

kad se to pravi njemu moraju da se dovodeu osobe iz navedenog :P

Link to post
Share on other sites

...

A ako bude trebala nekakva pomoc na teritoriji NS-a slobodno se javite za pomoc .

PS.

Ok ja cu prihvatiti na sebe odgovornost sto skup na ceneju nije uspeo jer je moja ideja bila i teramo dalje .

Citam i ne verujem. Nema tu nikakve odgovornosti. Stvar nije uspela i gotovo. Ja stvarno ne razumem zasto se osecas prozvanim za neki tamo neuspeh.

Krenuo si sa jednom pricom koja je super, ali neke stvari nisi mogao da izguras sam i tu je nastao problem. Tu nisi ti kriv, jer tako nesto niko ne bi izgurao sam.

Nemas podrsku grada, nemas podrsku sponzora, nemas podrsku novosadjana. Ja sam ti odmah to predocio a ti nisi hteo da poverujes. Kad si stvarno ostao sam, Pukose ledja. Nisi mogao sam dalje da guras i to je to. Svaka cast na hrabrosti da krenes u tu pricu, ali sam na vetrenjace, ne moze.

I prestani da osecas krivicu za neuspeh, jer izgleda na uspeh nije ni bilo! Iza leskovcana stoji grad, iza nas niko. Sto pre to shvatis i priznas da je mentalitet novosadjana bolestan, pre ce ti biti lakse.

PA DANAS SU NAM bre ŠKOTI cistili fudbalski teren od snega a mi sedeli u toplim stanovima i gledali njih kako ciste! Nasi (novosadski) navijaci bojkotovali utakmicu!

Narod smo bre za posmatranje!

Link to post
Share on other sites

ti si bio, naravno.

A vidim da si i ti bio!

325ixA je tipican primerak coveka koje sam onomad pokusao da opisem. Ni jednom se prosle godine, nije pojavio na druzenju ispred Ideje.

Nije prstom mrdnuo kad je rec o pokusaju Dejanove organizacije skupa na Ceneju, ali zato sere za sve pare! Smrdi nam forum od njegovih govana!

Link to post
Share on other sites

@NesaE30

Ma nije to nista.. Mi to tako malo se pocastimo s vremena na vreme...

A gde ti je taj Grand eM?

@325ixA,

:lol2:

E da ti nije podignuta hauba na tom avataru, svasta bi ti sad rekao :D

Link to post
Share on other sites