Recommended Posts

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

momcine, ajmo pomoc... imam problem sa dihtovanjem/dihtungom kartera, malo 'vlazi' na dva mesta sa suvozaceve strane,napred ispod spanera lanca i pozadi kod menjaca... dihtung je metalni,viktorov i diht masa plus... dotegnuti svi srafovi.

e sad

1. da li je trebalo montirati bez diht mase,kao sto fabrika kaze ili nije u tome problem?

2. da li postoji papirni/plutani(fabricki su valjda takvi) i da li bi to bilo bolje resenje ili ne? jel neko koristio te dihtunge?

3. da li je neko imao iskustva sa ovakvim problemom?

pomagajte... :)

Link to post
Share on other sites

To sto je stavljena diht masa mu nista ne smeta,verovatno je lose stavljena ili pri samom nabacivanju kartera na blok je masa skinuta sa ruba pa ti zato pusta.

Skini ga,ocisti od mase,ponovo nanesi i vrati.

Neznam koju ste masu koristili ali victor raintz crni u tubi sa piskom je najbolji za te stvari.I pri srafljenju gledajte da podjednako pritezete sve strane kartera.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 2 months later...

da malo osvezimo...

na sve one zajebancije oko sredjivanja motora uleteo i novi hladnjak sa 'celim' usmerivacem + novi visko,tako da sada ne bih trebao da brinem oko nekih zajebancija oko hladjenja...

hladnjak je Behr/Hella-prva ugradnja za BMW... nisam hteo tu da stedim(mada me je ukenjalo pa sam prosao jos povoljnije) i uzimam kineza,iako kazu da ni sa njima nema nekih problema,ali eto,sto je sigurno-sigurno je ;)

visko, ista prica...nije dolazio u obzir Topran,koji svi pljuju,tako da sam uzeo Sachs iako je duplo skuplji ali jbg,opet bez stekanja... :D

11701490_10153420941744844_529832607_o_z

i par usputnih slika sa novim felnama =)

11701509_10153420943484844_937353449_o_z

11541634_10153420942319844_460919824_o_z

Link to post
Share on other sites

Ma meni se svidja sve sto je 'Y spoke'.... Najpre neki bbs,ali moze da prodje i ovo u saradnji sa bbs-om...

Budem li poceo da kacim slike primera,zavrtece mi se u glavi,a i gde to naci ovde... Ne mora svakome da se svidja,to mi nije bitno,a postujem i svacije misljenje

Folije...j***m li ga,moguce da je fotka takva... Svakako ce najverovatnije biti skinute ili eventualno neka ne tako tamna. Pogotovo na prednjim staklima,nocu je malo jebeno za voznju...

Link to post
Share on other sites

samo nek se menja, meni se svidjaju. Nisu ti valjda folije na staklima postale ljubicaste ili su takve i bile? :scratch_one-s_head:

Od kad radis sa njima odmah sve vidis :D

Link to post
Share on other sites

Auto ti je kao puska. Moje misljenje, o felnama ne treba raspravljati, ja znam po sebi nisam siguran koliko sam ih promenio po autu, ali prevoz ti je stvarno odlican.

Link to post
Share on other sites