Primer jednog E34 IZUZETNOG


Recommended Posts

Alo decko, o cemu pricas, tvoj ex V8 bio A1, mozda kad ga kupio prvi vlasnik u salonu.

Kad je doso kod tebe trebalo ti dzak praska i litar ulja da mu ocistis i zasijas enterijer, spona centralna bila u gepeku a nosac motora jos uvek traze po servisima u Nisu, a to sto se zgrada srusila na njega pa je nazuljan svuda da i ne pominjem, e da... uzet je od PRVOG vlasnika, to je najbitnje za A1 stanje <_< .

Kad je bio toliko los, zasto si onda upotrebio sve moguce lazi i prevare da se dokopas do njega? :) Auto se vozi svaki dan, video sam ga sredjenog, izgleda savrseno...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tema se zove "primer jednog e34 izuzetnog" ... stoga, ponasajte se u skladu sa tim...:)

A ko kaze da se beli e34 ne moze kupiti za 4000 kesa ? jel' neko probao ?

ja bas pomislila na to...al, rekoh, to je vec stvar potencijalnog kupca...

Link to post
Share on other sites

Tema se zove "primer jednog e34 izuzetnog" ... stoga, ponasajte se u skladu sa tim...:)

ako je to tema onda nema potrebe da stoji cena pored vec to onda treba da ide u oglase tako da mod. treba na to da obrate paznju.tako ne bi ni bilo ovih nasih koje kakvih komentara .

Link to post
Share on other sites

Ima i u NS-u e34 2.5 24v sa nekih 20000km , bordo met , klima ali nece covek da ga proda ni za zivu glavu , auto dobijen na lutriji vojvodine 90-91 god i ovaj ga covek otkupio kao novog sa 0 km . ako budem dosao do slika postavicu .

Ajde videcu ja ove nedelje da odem do coveka da ga slikam, ali manja je garaza, pa ne verujem da cu ga uhvatiti celog, a ne isteruje ga napolje, posebno ne kad je vlaga i sl. jer je u garazi na tepihu! Hocete da postavim ovde slike?

Link to post
Share on other sites

Sad sam zvao drugara.. malo je komplikovano, ja imam druga, ciji drug je dobar sa tom bracom ciji je auto. Taj drugi iz lanca je trenutno na putu, zvace kad se vrati, ev.sutra, pa ce me odvesti kod njih. Nista nije problem, verujte mi, i ja jedva cekam da ga vidim. Obecao sam, a ja kad nesto obecam.. ;) A sto se tice toga da li bi dozvolili slikanje.. jednostavno ljudi nece da ih non stop smaraju da im se proda auto, i zato ni ne zele da se nesto posebno zna za njega, stoji im u kuci, gledaju na njega kao na blago. Detaljan izvestaj ce biti propracen slikama ja se nadam, budite strpljivi! :acute:

Link to post
Share on other sites

Ognjene neznam dali mislimo na isti auto . Otici cu sledece nedelje pa cu ga slikati .

Bilo bi super kad bi bila 2 takva primerka, i jos u NS-u.. :) Ma 2 burazera, voze i kawu 12-ku msm. Malo krsniji momci

Link to post
Share on other sites

Kada budem stavio fabricke branike na mom bimeru, izgledace potpuno isto eventualno cak i bolje od ovoga...prica u vezi auta je skoro potpuno ista 20- god je bio u garazi i vozen je samo leti iz razloga sto vlasnik auta zivi i radi u Svici:) jedina razlika jeste u tome sto je presao 130 000 km a platio sam ga, letos, optrilike 2 soma manje nego sto je cena ovog bmw-a. Moze se reci da cena i jeste a i nije nafurana,onaj ko voli i ceni izvadice kes dok "bumbari" ce pre kupiti neki predhodno pomenuti e39 i postati najbolji ortak sa majstorom :D

318495_231823426882359_100001641116557_686720_727287770_n.jpg

Link to post
Share on other sites

Jes to je taj celeta Dudu mehanicara i jednog sina znam dobro .

E bravo.. ma salio sam se, nisu burazeri, otac i sin, ali su kao braca, jako cesto ih vidjas zajedno, na Miseluku uglavnom.. na Futoskom putu se nalaze, ako se ne varam.. blizu Apt-a.. Nikako da odem u p.m. Sad ja nesto nemam vr.

Link to post
Share on other sites