Primer jednog E34 IZUZETNOG


Recommended Posts

hahahaha

Nisi video moj auto uzivo tako da je stvarno smesno da komentarises :) A to sto sam ga ja platio tako malo je neka druga prica, ali SVAKO ko je dosao da vidi moj ex V8 se iznenadio kad je video stanje auta jer auto nije d*kan po govnavim srpskim putevima i srpske puteve je vidjao jednom godisnje u sezoni godisnjih odmora. Mislim bespotrebno je pricati, porediti ili sta vec, beli je ubitacno precenjen i to je moje misljenje i tvrdim da se za MNOGO manje para moze naci PERFEKTAN e34 sa brdo vise opreme od doticnog, verovatno ne u istom stanju, ali jako, jako pribliznom...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

retko stanje, retka kilometraza....svuda ce isto da kosta, ne vidim razliku izmedju GER i SRB

Razlika je u BDP-u pa su vani automobili čak i skuplji ali to je i logično, no razumeli smo se. A1 stanje, bezprekorna servisna i računi, puno dodatne opreme, mala kilometraža, jedan vlasnik itd. to prosto košta dopalo se to nekome ili ne.

Link to post
Share on other sites

Nisi video moj auto uzivo tako da je stvarno smesno da komentarises :) A to sto sam ga ja platio tako malo je neka druga prica, ali SVAKO ko je dosao da vidi moj ex V8 se iznenadio kad je video stanje auta jer auto nije d*kan po govnavim srpskim putevima i srpske puteve je vidjao jednom godisnje u sezoni godisnjih odmora. Mislim bespotrebno je pricati, porediti ili sta vec, beli je ubitacno precenjen i to je moje misljenje i tvrdim da se za MNOGO manje para moze naci PERFEKTAN e34 sa brdo vise opreme od doticnog, verovatno ne u istom stanju, ali jako, jako pribliznom...

hahahaha

Link to post
Share on other sites

Sasvim je razumljivo da neko ko je seo iz bilo kog losijeg auta( bilo da je BMW ili neka druga marka) u neki solidan-dobar BMW misli da je to vrh , ali svi takvi utisci bi se srusili kada bi se provozali u vrhunskom BMW-u i tada bi shvatili o cemu se ovde prica , nije ovde rec o pocenjivanju necijeg auta vec o tome da bi svi mi da imamo viska 5000 dali za ovakav auto hteli to da priznamo ili ne .

Link to post
Share on other sites

a1 stanje je podjednako rastegljiv pojam kao i izuzetan, dobar, odlican i ostalo jer su kriterijumi drugaciji od coveka do coveka + na sve to, kriterijum vrednosti je izvrnut i izopacen i svaki dan je sve gore jer realno, male cifre postaju ogromne i nedostizne. postoji definicija sta je a1 stanje i odredjuje se pregledom automobila a ne sacometrijskom metodom vlasnika ili posmatraca slika. tema je krajnje beskorisna i treba je zakljucati do nekih boljih vremena iliti zauvek.

Link to post
Share on other sites

A ko kaze da se beli e34 ne moze kupiti za 4000 kesa ? jel' neko probao ?

Preterano se*ete, a niko nema perfektan auto, u to sam siguran...

@bgsinger

Brate mojne se ljutis, ali farbanje krova u crno, farbanje sedista,lajsni, Kinez navigacija i replika felne te dele od A1 stanja jedno 2 svetlosne godine :D

A1 stanje moze da ima samo nesto sto se ne vozi i sto je kupljeno i pazeno kao malo dete od prvog dana i prvog kilometra, sve ostalo cao-zdravo :)

Link to post
Share on other sites

Transporter, to o čemu pišeš je stvar ukusa a ne stanje!

Imam i originalne felne , originilanli cd player i sve ostalo, koža mi nije iscepana pa farbana nego je u pitanju promena boje... A trebao bi da sedneš u auto da vidiš šta stvarno znači održavan bmw jer su retki.... Realno, za tako nešto je potrebno puno para... A što se tiče farbanog krova, ne vidim šta tu nije "ispravno" ili je "budženo"... da želim da bude zelen, ofarbao bih ga u zeleno ali naravno kod ozbiljnog farbara u ozbiljnoj komori kao što sve i radim..... Zato mali savet, komentariši auto tek kada sedneš u njega.... A daću ti priliku :D :dance3:

Ljiljo, po meni je A1 auto onaj koji je održavan redovno isključivo sa originalnim delovima a da se pritom sam vlasnik ne ponaša bahato prema svom ljubimcu! To je skupa investicija za bilo koji model BMW-a i jako jako retka stvar u Srbiji... Ovde ljudi gledaju da li je A1 u odnosu na to koliko neko dobro barata fotoshop-om :pilot:

Link to post
Share on other sites

Odes u salon automobila i gledas, to je A1 stanje.

Lepo je covek napisao, ali niko ne obraca paznju :)

A to sto ti kazes ili naglasavas moze biti samo dobro odrzavan, pazen i uredan auto, to nema veze sa " A1 " stanjem, toliko :)

Niko ne raspravlja o ukusima ili o tome kome se sta svidja, pricamo o necemu sto je izaslo iz fabrike nekada i takvo ostalo i posle odredjenog vremena ...

Link to post
Share on other sites

znaci ovaj auto bi kostao oko 10000e ,kada bih mu stavio neki pravi volan ustvomesto djevreka,neke prave felne i gume,el.podizace,bele stopaljke i zmigavce,ubacio klimu i jos neke sitnice (posto o gewindama,nekim branicima,pragovima,auspuhu ne smem ni da pomislim jer bi onda verovatno kupio e60 m paket)da bi izgledao kao neko pristojno prevozno sredstvo. :lol: :lol: :lol:. sala samo u vezi cene a sto se tice 5 odlicana je.

Link to post
Share on other sites

ovo prvi put cujem. pa nije ovo oldtimer pa da treba da je sve fabricki nego obicna bembara od 20 leta u perfektnom stanju.ako na to mislis onda ce ovo biti a1 za sve pare kad ti budes imao 56.godina.

Link to post
Share on other sites

Nisi video moj auto uzivo tako da je stvarno smesno da komentarises :) A to sto sam ga ja platio tako malo je neka druga prica, ali SVAKO ko je dosao da vidi moj ex V8 se iznenadio kad je video stanje auta jer auto nije d*kan po govnavim srpskim putevima i srpske puteve je vidjao jednom godisnje u sezoni godisnjih odmora. Mislim bespotrebno je pricati, porediti ili sta vec, beli je ubitacno precenjen i to je moje misljenje i tvrdim da se za MNOGO manje para moze naci PERFEKTAN e34 sa brdo vise opreme od doticnog, verovatno ne u istom stanju, ali jako, jako pribliznom...

Alo decko, o cemu pricas, tvoj ex V8 bio A1, mozda kad ga kupio prvi vlasnik u salonu.

Kad je doso kod tebe trebalo ti dzak praska i litar ulja da mu ocistis i zasijas enterijer, spona centralna bila u gepeku a nosac motora jos uvek traze po servisima u Nisu, a to sto se zgrada srusila na njega pa je nazuljan svuda da i ne pominjem, e da... uzet je od PRVOG vlasnika, to je najbitnje za A1 stanje <_< .

Link to post
Share on other sites