Primer jednog E34 IZUZETNOG


Recommended Posts

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jebote pizdim kolko su ljudi primitivni i bezobrazno tvrdoglavi.. Kako nemaju postovanja prema necemu ovakvom i bez blama porede svoje kante sa ovakvim primerkom.. Strasno..

Ja sam imao e34 koji je bio stvarno dobar, znaci ne to A1 kako kazete, nego dosta dobar, ispravan auto, koji je presao pravih 160.000km, imao upisane sve servise od prvog dana, 4 kljuca, 2 vlasnika pre mene, redovno odrzavan, uglavnom originalnim delovima.. Garantujem da je bio za 5 klasa bolji od 90% kola sa ovog foruma.. Pa opet mi bilo glupo da kazem nekom kad me zove na oglas a dolazi iz drugog grada, da je perfektan, zadnja vrata bila ofarbana, hauba izlupana kamencicima, na par mesta imao tackice korozije.. I prodao sam ga za nepune 3000.. A cega sam se nagledao u zadnjih dva meseca od kad trazim auto.. Za sta ljude nije sramota da te iscimaju da dodjes da gledas.. Prva boja kod nas znaci ako je auto u istoj boji kao sto pise u saobracajnoj.. Nove gume, ako se vidi sara, unutra kao nov, ako su mu uradili dubinsko i namastili sve plastike, bez ulaganja znaci promenjeno ulje i filter, prvi vlasnik naravno znaci ako poznaju lika koji ga je kupio sa placa.. Uzas, treba sa motikom ici kad gledas auto..

Nego da se vratim na temu, dok sam prodavao moj auto, zove me covek na oglas, dogovorimo se gde da se nadjemo, on kaze ja vozim beli e34, ja pomislim, do jaja, kad vidi moj, bice mu sto puta bolji od njegovog, i nadjemo se mi, ja vec izdaleka vidim da je auto dobar, sija belac na suncu ko nov, obidjem ga, pogledam unutra, vidim klotara, presao 80.000km, prepoznam ga sa oglasa od pre par meseci.. Odusevim se kao da sam video cecu i severinu.. Uglavnom iscimam lika da provozam auto, nismo moj ni gledali, pricali 30min o belom, auto je stvarno NOV, takav ne postoji kod nas, bar ga ja nisam video, a znam dosta dobrih e34ki.. Kad neko razume sta znaci kada je auto star 20god u ovakvom stanju i koliko su sva kola koja se voze svakodnevno, kako god bila dobro odrzavana daleko od ovakvog stanja, dzaba mu je objasnjavati.. Meni se jedino ne svidja boja felni, al dobro..

Sto se cene tice, ovo je jedinstven primerak i nema se sa cim uporediti, tako da dal vredi ili ne to je subjektivna stvar, ja kada sam ga video, nisam prestao da razmisljam o njemu 3 dana..

Link to post
Share on other sites

Bravo druze , to i ja govorim , ovaj auto je nemoguce porediti sa koje kakvim dresevima iz oglasa ili sa foruma jer je auto stvarno vrhunski . Meni ovaj auto od Wulle030 uopste neizgleda lose , kada bi se okacili fabricki branici , lajsne u crnoj boji i mozda lampe, mislim da je u jako dobrom stanju , bar kako ga slike prikazuju .

Link to post
Share on other sites

Necu se raspravljati sa bilo kim na forumu, ko se smeje nek se smeje, znam sta sam kupio kao i svi oni koji su videli auto uzivo (u kompletu)ili se pak provozali u njemu, da se auto pojavio na skupu u Leskovcu znam da bi bilo potpuno drugacijih misljenja...Hteo bih da ga vratim u stock varijantu kao sto sam i izlozio u temi o svom ljubimcu ali mi je za to potrebno isto onoliko para koliko je predhodni vlasnik ulozio da bih ga doveo u ovakvo kakvo je sada...Inace zasto ne eksperimentisati malo sto se izgleda tice, zar moramo svi voziti german stock style e34-ke i koja bi svrha sredjivanja auta bila ako bi svi imali identicne?!

@520_e28 - prijatelju nema potrebe za prozivanjem i ne bih poredio svoj auto da nema sve ono sto si ti naveo u tvom postu, pocevsi od fabrickog izduva sa zigom bmw-a, preko kompletne servisne knjizice pa do prve boje...

@transporter - svidja mi se kako sam ispao na slici ;)

p.s. dosta offtopic-a.

Link to post
Share on other sites

Sta bre vi A1, moj e34 A0 stanje, ne vodi se na nijednog vlasnika jer jos nije ni prodat iz salona, alpina sedista licno seik narucio a za felne da ne pricam....

Kad sam ga doterao pre neki dan raspale mu se gume od starosti na autoputu, prva ugradnja(tigar hitris), u motoru nije bilo ulja pa ja kontam da je NOV zbog toga, sad kad ga stavim na moje ime( cekam saobracajnu iz Abu Dabija), ima da ga stavim na oglas i da trazim 7000e. :lol:

E to je auto sa kakvim prosecan kupac poredi beli e 34 i kaze da je skup, po meni takav primerak(nisam vido uzivo al znam kakve stvari vrednuje Transporter i verujem mu) treba da ima i vecu cenu. :)

Link to post
Share on other sites

ovo je presudno celoj prici...

aaaa ... znas onaj vic ....kada pitali "coveka" ... " a jel bi ti odveo Severinu u krevet ??? , nebih odgovori - isti taj ... aa STO BRE ????? - pa , ko bi mi verovao !? :D

Link to post
Share on other sites

Ali stvarno, kvalitet generalno, kao i kvalitet projektovanja i izrade automobila je debelo na strani E39-ke u odnosu na E34. Kao da se porede Golf II i Passat star par godina..

Sve je to lepo, ne vozen, sminka (sto se izgleda i placa) ali ni mladjem vozenom autu nista ne fali jer je sve to pravljeno za eksploataciju, pogotovo ako je mladji auto bar za dve klase ispred.

Link to post
Share on other sites

naravno, mozes kupiti i pet jugica iz zlatne 90-te serije, svaki da vozis bar godinu pa si miran narednih pet

Link to post
Share on other sites