Primer jednog E34 IZUZETNOG


Recommended Posts

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cena je preterana samo tako ma koliko auto bio nov :) Za iste pare e39 u odlicnom stanju...

Odlicno i novo stanje nisu isto, a e39 tesko da moze da se kupi ispod 7500-8000 da bude dobar, ne odlican, ne nov, nego solidan :)

Link to post
Share on other sites

@325ixA

bole ga jaja, ljubitelj jeste cim ga je kupio, a da ga cuva ceo zivot pa nije kolekcionar :P

po toj logici, sto tvoj nije u oglasima? :) jasno mi je, ali mi nekako prerano. negde se zajebo, pitanje je gde.

Link to post
Share on other sites

slazem se sa transporterom...obicno te e39-ke za 5000e presle su 3x puta vise nego ova e34-ka,ko zna u kakvom su stanju,sta imaju od opereme(doduse ni ova e34-ka nema nesto opreme)itd...

Link to post
Share on other sites

Odlicno i novo stanje nisu isto, a e39 tesko da moze da se kupi ispod 7500-8000 da bude dobar, ne odlican, ne nov, nego solidan :)

Ja idalje stojim iza onoga sto sam rekao i samo cu dodati X2 na ono sto sam reko :) A za 5 soma ima da biras e39-ke u jako, jako dobrom stanju sa 5x vise opreme od ovog "novog" :)

Link to post
Share on other sites

po toj logici, sto tvoj nije u oglasima? :) jasno mi je, ali mi nekako prerano. negde se zajebo, pitanje je gde.

Ima puno njih koji se nisu zajebali, ali su takvi da vole da menjaju, zasite se brzo ili jednostavno idu dalje... Sto se auta tice nikako nije mogao da se zajebe, znao je sta kupuje :)

Moj ce biti u oglasu onda kad nadjem 4.4 u totalnom fullu i odlicnom stanju za one pare za koje mogu da prodam moj, prosto :)

Ja idalje stojim iza onoga sto sam rekao i samo cu dodati X2 na ono sto sam reko :) A za 5 soma ima da biras e39-ke u jako, jako dobrom stanju sa 5x vise opreme od ovog "novog" :)

Pa ovaj nema nista opreme, tako da nije lakse naci "opremljenijeg" od njega, daj mi link za e39 koji se prodaje da je odlicno stanje, hajde cekam :)

Link to post
Share on other sites

Nemoze se porediti taj e34 u takvom stanju sa bilo kakvim drljama , nisam stigao da odem po njega ali sam verovao prodavcu da je takav jer mu nije jedini takav auto. To sto je nekom krivo sto mu auto nije u takvom stanju je sasvim nesto drugo i taj auto niukom slucaju netreba pljuvati dali vredi ili ne jer se u ovom slucaju placa stanje a ne oprema, ako je nekom bitnije da mu klima hladi jaja i da mu auto ide kao konjska zaprega a da pritom sedi u novijem samo neka izvoli .

Link to post
Share on other sites

Necu da gusim temu offom, samo cu reci da covek treba biti lood da da 5 mica evra za e34 U SRBIJI makar bio nov iz fabrike, a pogotovu ne za auto bez grama opreme :) Da je neki u totalnom fullu sa m paketom ili neki redak model pa i ajde da opravda cenu, mada ja ni tad ne bih dao te pare za e34 jer nisam blesav :)

Link to post
Share on other sites

A za 5 soma ima da biras e39-ke u jako, jako dobrom stanju sa 5x vise opreme od ovog "novog" :)

Za 5 soma imaš E39-ke pre restajlinga u samo navodno jako dobrom stanju... U proteklih mesec dana tražio sam E39 525i ili 525d i video more njih... Za E39 restajling (godište 2000+) u jako dobrom stanju (potpuno regularan, redovno servisiran sa servisnom knjigom uklj. insp1&2 servise, nikad udaran, sa puno opreme, sa motorom, menjačem i trapom u odličnom stanju, da mu sve radi kako treba i sve u svemu da je utegnut ko praćka) treba barem 6500e (ili 7000e u M opremi) i to kad naletiš na takvog i sćapiš ga pre drugih...

A ovaj beli E34 vlasnik ceni 5000e, koje naravno nikad neće dobiti ukoliko ne naleti na kupca slepog ljubitelja E34-ke, u suprotnom, realno rekao bih da vredi 3500-3800e max.

Link to post
Share on other sites

Ako ste realni i tako sagledate stvari onda cete doci do ovoga , taj auto ce preci jos 300000km bez ikakvog problema uz redovno odrzavanje a to je u normalnim uslovima 10 god pa i vise , a ako se kupi neki osrednji e39 sa kod nas 250000km to ce znaciti da ima jos toliko i da ce vise biti po majstorima nego na putu . A oprema e pa jos uvek ima onih koji vise vole da sede na novim platnenim sedistima nego na kozuri koje sada izgleda kao da je odradjena od sugave svinje. Ja sam prvi takav i vise volim da zdrav starac moze da mi ide 250 km/h (sto doticni sigurno moze)nego da se vozim u bolesnom omladincu .

Link to post
Share on other sites