Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa Srbija definitnvno zivi samo od tih poreza kazni itd.... pa ovde je za a8 2011 4,2 registracija 800 eura, registrovao sam je pre neki dan, a u srbiji jel preko 2.0 registracija kao za avion :s

jos da je gorivo jeftino pa ajd nego je astronomska cena a kvalitet katastrofa :S

Link to post
Share on other sites

1994god.sa ne ispravnim menjacem ja mislim da i ne vredi vise od 2000e ,a reci mi da je registracija 400-500 jer bi onda vredeo 5000e. i jos nesto da li bilo gde u svetu bilo koja kola 1994god bilo koje kubikaze registracija kosta 2000e

Link to post
Share on other sites

1994god.sa ne ispravnim menjacem ja mislim da i ne vredi vise od 2000e ,a reci mi da je registracija 400-500 jer bi onda vredeo 5000e. i jos nesto da li bilo gde u svetu bilo koja kola 1994god bilo koje kubikaze registracija kosta 2000e

moracu da te razocaram ...u ITA , ako si tek polozio a zelis auto preko 150 ks i preko 1 800 ccm , osiguranje ti je oko 1960 e , plus porez koji je 1.80 E X kilovat ! :huh:

Link to post
Share on other sites

imam ja i vise od 70 samo trb opet odem na pregled...percone ako nema ko ja cu ti reg auto :P vozis na NI table boli te :acute:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

E onda nista ja taman mislio da im poklonim ona dva para ovakvih felni sto mi prave krs na potkrovlju ali kad im ne odgovaraju onda nista........I ja sam zlocestt :dance3: :dance3:

Link to post
Share on other sites

tebi su male a miletu ne odgovaraju rupe :dance3: :dance3: :dance3: al* sam zlocest .

Ma ja cu ih za zimski set a mile ce i onako da prepravlja rupe.

Link to post
Share on other sites

Pa ono.. :D Ja nznm.sta vise da pomislim da treba da mu odradis!? Mozda remus izduvnu granu? :P Strava je, ides u dobrom smeru, jedva cekam leto da vidim kako ce mu cucnuti tocak!r

Link to post
Share on other sites

Ma ja cu ih za zimski set a mile ce i onako da prepravlja rupe.

Gde ces zimski set sa poliranim falcom,greota.A Mile dok ne prepravi ima da nabavimo jos 2 komplet.

Link to post
Share on other sites

dobre do JAJA felge :D i odlicno uredjene reklo bi se po slikama... koja je cijena tih felga u srbiji ako nije tajna. U takvom stanju naravno

Link to post
Share on other sites