PROBLEM-Merac Plina U Autu


Recommended Posts

E ovako,imam problem sa meracem kolicine plina u boci,koji se nalazi u autu! Problem je sto stalno pokazuje da je boca puna,da li ona bila puna ili prazna isto je,pokazuje da je puna (na slici br.1 se vidi)! Ja cu vam izbaciti par slika od delova vezanih za plin,koji ce vam mozda pomoci da mi odgovorite...Zamolio bih samo da mi ne pisete da auto vozim kod plinadzije,jer trenutno stvarno nemam novca za bilo sta,ako mozete da mi pomognete ja cu vam biti zahvalan,a ako ne mozete isto tako! Sto bi znacilo,ako resimo problem resimo,ako ne,nema veze,barem smo pokusali... :)

21112011082.jpg

21112011081.jpg

21112011083.jpg

21112011087.jpg

21112011086.jpg

Link to post
Share on other sites

Zica iz prekidaca sto ide za nivo goriva je u prekidu. Ja mislim da je bela zica ali nisam siguran :)

Izvini sto sam dosadan,reci mi samo jel to ovo sa trece slike? I reci mi kuda prolaze te zicice i dokle idu,da znam gde da trazim? :)

Link to post
Share on other sites

ono sa slike 3 ti je isparivac.

a na ovom m multiventilu nemas mogucnost za pokazivac goriva u kabini,samo je stavljen takav prekidac.

mislim da j eplovak sa elektronikom za pokazivanje kostao oko 50-60e kada sam hteo kod sebe da to povezem da radi

Link to post
Share on other sites

oko 10e

Samo jos ovo...Jel to neki problem zameniti (mislim na membrane)? I jel moguce da auto malo vise trosi zbog njih??

Inace sa ovim membranama sam presao oko 20 000km i ko zna koliko je presao vlasnik pre menee...:D

Link to post
Share on other sites

Do sad sam uzimao od njega kad god sam menjao, poslao sam gomilu drugara, niko se nije zalio. Za tvoj isparivac su 1200 dinara a original su skoro 3000, nekidan je drugar uzeo. To je najskuplji set jer ih ima vise nego u obicnom isparivacu. Iz bor je tvoj.

Link to post
Share on other sites

Napravio sam gresku, 1200 su za isti ovakav isparivac koji ide na karburator, on ima membranu i dihtung vise, za ovaj bi trebalo da je jeftinije.

Link to post
Share on other sites

U Arcibalda Rajsa na Ceraku, moras da ga zoves telefonom posto gotove drzi u stanu, radionica mu je negde na vidikovcu, zovi ga, lako se dogovoris sa njim

Link to post
Share on other sites