Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ode na vecna lovista... Pre neko vece kad je bila ona kisa isece me covek iz suprotne trake i tras prednjim delom udarim po sred dacije logan sa 40 na sat... Kocenje nije postojalo jer kako sam stiso kocnicu tako sam udario, dacija se savila kao kifla, niko nije povredjen auto je sjeban nemam nameru da ga popravljam jer sam poceo da verujem da je teeeezak baksuz, od kad sam ga uzeo samo neke probleme sa njim imam nisam se posteno 3 meseca vozio a ulozio sam preko 2000e u njega.... Mahinalno sam hteo da ga izbegnem i krenuo u levo misleci da ce on proci i da cu ja da se provucem medjutim sredinom i prednjom desnom stranom sam udario tako da je steta skoro ista kao kad sam ga uzeo...... Ici ce u delove kad se zavrsi sudjenje i kad naplatim osiguranje.

Link to post
Share on other sites

:( Znam.... Meni je mnogo tesko jer sam bas puno vremena i para ulozio u ovaj auto, toliko detalja paznje i svega i ode u propast zbog matorca koji me "nije video" :(

Link to post
Share on other sites

:( Znam.... Meni je mnogo tesko jer sam bas puno vremena i para ulozio u ovaj auto, toliko detalja paznje i svega i ode u propast zbog matorca koji me "nije video" :(

tebe matorac nije video ajde to,mene majmun od 24god. nije video zdravi prav prica na telefon i pritom ne gleda u retrovizor

bice sve ok,uzeces jos bolji bmw glavu gore

Link to post
Share on other sites

Ako mi verujes meni je on bio najbolji na svetu kad sam ga sredio, jedina sitnica je bila da okrpim stranicu vozacevog sedista i apsolutno nista vise... :( :( :(

Link to post
Share on other sites

Ako mi verujes meni je on bio najbolji na svetu kad sam ga sredio, jedina sitnica je bila da okrpim stranicu vozacevog sedista i apsolutno nista vise... :( :( :(

samo je to falilo ali jeb.s sediste :/ ae ne razmisljaj vise o tome dzoni,odmori glavu rasklopi skupljaj kes i uzmi neki e36 2.0

Link to post
Share on other sites

Ako mi verujes meni je on bio najbolji na svetu kad sam ga sredio, jedina sitnica je bila da okrpim stranicu vozacevog sedista i apsolutno nista vise... :( :( :(

Verujem druze,bedak teski,skupljas deo po deo i sredjujes a posle... ali nemas kud,sto kaze FILIP-odmori glavu,dosta nerviranja gledaj napred da dodje nesto bolje

Link to post
Share on other sites

Nemam nikakvu zelju za sredjivanjem ovog auta jer sam ga jednom sredio pa je doslo do ovoga, nikad za 5 godina i 90 000km nisam ogrebao auto sad mi se ovo desilo i non stop mislim na to kako i zasto.... :( dizem ruke od ovog auta..... Sredjivacu neki drugi auto ovaj je baxuz...

Link to post
Share on other sites