BMW SKUP 2012 NOVI SAD AERODROM CENEJ


Recommended Posts

vise neko iskreno sa tvoje strane ! Nisi u obavezi da snosis troskove , naravno da ima i onih koji bi pomogli , ali pravo pitanje je -kome i zbog cega ??? . Ja protiv LE nemam zaista nista , ali isto tako nemam nameru ponovo da idem u LE ... jednostavno nije fer prema svima ostalima ... a ako je zaista "fora" u tome da je obavezno biti u LE - resicemo i to - "polomimo" forum na pola pa ko hoce u LE neka izvoli ostali koji se sloze o svome trosku i na mestu koje sami odaberu ... P:S i dalje tvoj predlog ostaje u igri ... samo malo da odvojimo zito i ostalo , ne brini bice sigurno skup !!!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sam ovde oko godinu i ne mogu nesto mnogo da pametujem ,ali sad moram bar kao clan kluba da konstatujem da niko iz kluba nije dao nikakav zvanican komentar niti izjavu i mislim da je to sramota.stvarno ne znam sta rade moderatori i ostali iz uprave . ako hoce da ovo organizuju sa dejanom onda neka to objave ako nece neka i to objave,cisto da se zna o cemu se radi ovde.da li je ovo zvanini skup ili to dejan organizuje u svojoj reziji . ja sam dejanu rekao da cu pomoci koliko ja to mogu u ovom trenutku kao i neki drugi clanovi ,ali ako je zvanican skup te uplate mora da se uplate na racun kluba i da se to zajedno organizuje,a ne ovako kao razbijena banda i svako za sebe da organizuje skupove.takodje ja sam vec par puta prozivao upravu za neke sitnice ,ali se niko nije udostojio da odgovori,tako da verovatno ni sada nece imati vremena.da ne bude da samo kritikujem moram da kazem da je skup u leskvcu bio odlican,uprava je to odlicno odradila i da cu ja doci gde god bude bio organizovan ove godine i da cu pomoci koliko god budem mogao,ali mi smeta ovo ciganisanje i ignorisanje odredjenih ljudi iz kluba

p.s.moram da budem iskren i da izdvojim ljilju, jedino mi je ona odgovorila par puta na pm.

Link to post
Share on other sites

Dejane ne razumem u cemu je sad problem?!? Culi smo se nekoliko puta i razjasnili dosta, cuo si se i sa Milosem i dogovorili da se vidite da precizirate sve. Reko sam da necu da razglabam na forumu dok ne preciziramo sve, jer ovde 80% se samo prave pametni a kad se organizuje nesto nema ih nigde.

@percon tebi svaka cas pomogo si mi i ti za skup u leskovac. Pare nisam trazio od clanova, ali sam zato mesec dana jurio na sve strane da nadjem sponzore, i jedva su se pokrpile sve rupe.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Pocinjemo sa prikupljanjem novca za skup . Igor-Kick ce za dan-dva objaviti racun na koji ce se moci uplacivati novac . Vodice se evidencija koliko je ko uplatio ali ce se na forum iznositi samo Nick-ovi bez cifre uplate .

Ko hoce da pomogne unapred se zahvaljujem .

Link to post
Share on other sites

A bre prijatelju ispadose mi oci po forumu dok ja dodjem do ziro racuna vec ga ne vidim, brate mili izbaci ga na pocetnoj strani da se vidi ko hoce pomocice, daj da ne budemo klasicni srbi, ajde da pokazemo malo da smo mi fanovi bmw-a malo bolji u solidarnosti i pomaganju. Covek ima perfektu ideju ne moze sve sam da uradi, Hajmo svi da pomognemo i da se svi lepo provedemo... Da bar ljudima koji se trude da organizuju pomognemo na neki nacin ipak oni najvise i naj,,u oko svega toga....

Link to post
Share on other sites

niko nije rekao da novac mora odmah da se uplati moze i u toku iduceg meseca

skup je predvidjen za 18,19 i 20 maj hvala svima koji mogu i zele da pomognu

Link to post
Share on other sites

Ja sam Dejanu dao predlog da se placaju ulaznice. 200-500 din. na primer.

Ali da se nadju sponzori koji ce kad pokazes ulaznicu, dati popust na robu ili uslugu. Kad bi nasli neku pumpu na primer, koja bi ucesnicima (uz ulaznicu)dala gorivo sa popustom od 10%, pa bi se pri tocenju 20-40l goriva (zavisi od cene ulaznice), otplatila ulaznica i samim tim bi nas ulaz na susret izasao za dz.

Naravno ne bi samo imali popust na gorivo, vec i na pranje, prenociste, klopu u nekoj kafani, gume, rezervne delove u nekoj prodavnici, usluge vulkanizera, jedno ili vise gratis pica po ulaznici na aerodromu itd itd.

Link to post
Share on other sites

Ja se u potpunosti slazem, lepo covek kaze ulaznica, pranje, sitnicice... To mi je sve razumno.... Cak i ta voznja po Vojvodini zasto da ne, po mom misljenju skupovi i treba da se organizuju po gradovima gde ima BMW fanova, a ne samo u jedno gradu... Po meni to je da iskazemo svima koji su fanovi postovanje i dodjemo kod njih u gradove....

Link to post
Share on other sites

po meni nijedan auto skup ili neki TS show ili moto skup ili bilo sta nije neko vozikanje po gradovima vec neki mali defile po gradu, po centru, okupljanje i slikanje, poziranje za tv, i posle druzenje bude, tipa rostilj, kotlic ili sta vec, nebitno. moze i samo neka cuga, sok.... a ne ispracaj ko za vojsku.tako da bolje da se ne pravi ne znam sta, vec samo nesto normalno, nista specijalno ni ogromno kao vikejshn bemwejasa... ipak zivimo u srbiji. a ne u nemackoj ili austriji, americi...

ljudi. gledajmo realno.

Edited by Ljilja
Link to post
Share on other sites
izbor najlepšeg automobila po modelima (e30, e34, e36, e46, e39, e90, e60, serija 7, Z serija, X serija, ///M serija i oldtimera)
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.