328i uvoz u Srbiju


Recommended Posts

razmišljao sam da kupim kola koja bih drzao u srbiji kada sam dole (par nedelja svake godine manje vise) .

sada mi se druga idea mota po glavi.

Trenutno imam 2008 BMW 328i ,kola su otplacena .Ove godine ovde u us izlazi novi BMW 3 (f30) koji planiran da uzmem ( verovatno krajem 2012 - početkom 2013) . Umesto da ga dajem u 'trade in' poslao bih ga u srbiju i problem bi bio rešen :)

Zanima me kako ide carinjene ovih vozila kod nas (3 litre motor sa 230KS). I da li je neko uvezao 328 ili 335 ? isplati li se ? Ako je jeftinije možda bih uzeo jedan dole ,gledao sam u halo oglasima da vidim kako se krecu cene za 328i ali nisam nasao ni jedan (328 ili 335).

Hvala unapred .

Link to post
Share on other sites

Mislim da je za nekoliko nedelja suludo placati cenu registracije za tu kubikazu.

E sada, ako ti to nije problem, i ako imas racunicu da prebacujes kola ovde, onda sto da ne.

Ovde vidi koliko bi te kostala registracija

http://www.registracija-vozila.rs/index.php?option=com_chronocontact&chronoformname=Info_za_registraciju&Itemid=65

Link to post
Share on other sites

zasto bi ga uopste carinio ako imas njihovu vozacku dozvolu ili zeleni karton?? vozi na usa table i uzivaj....znam par ljudi koji voze te table i nemaju nikakvih problema..

Link to post
Share on other sites

poznato je da si sa USA tablicama voze free i da ne mogu da im puse ili rade laznu overu saobracajne i one markice o regisraciji, kao stu su pre radili ljudi sa italijanskim tablicama a vozili na hrvacki pasos

Link to post
Share on other sites