Recommended Posts

Probacu samo da se cale smiluje da mi pomogne...inace danas sam bio do novog sela to je 30 km od panceva gde ja zivim sa 80 krece da trese sa 120 prestaje trese al dosta manje dosta...to mi nije jasno al dobro svi mi kazu ma kakav prsten ovo ono al moram to da probam sto pre

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

koliko si dao druze sa prstenove? meni lik ovde trazi 2000 din sto je ja msm mnogo

Pa ti dok nadjes jeftinijeg strugara pojebaces trap, pa ce prstenovi da te kostaju jedno 200e.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ako ti je toliko mnogo da platiš, a nisi siguran, stavi prvo obične čelične felne na njega pa probaj.

Videćeš da li ti nedostaju prstenovi ili ne (mada bez njih uvek ima problema u toku vožnje ili prilikom kočenja)

@Lazar

Kao što kaže i Sale da je do diskova treslo bi pri kočenju.

Link to post
Share on other sites

proverio sam diskove ok su...a sto se tice celicnih felni imam samo jednu...trenutno mi je riknuo protokomer pa ne mogu ni da vozim..cim to sredim idem dacu i 2000 sta da radim za te prstenove...pa cu probam pa javljam sta je bilo

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

ja skroz zaboravio na forum :) inace odradio sam prstenove metalne za 1000 din 4 komada ne trese mi vise auto.

Znaci cela muka zbog 1000 din,ma vazno da si resio problem ;)

Link to post
Share on other sites