e30 Moje luche (Restauracija)


Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Replies 826
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bas sam se pre neki dan pitao sta je sa ovim prevozom, jedno vreme se svaki dan pisalo o njemu...

Sta bi na kraju jel' se vozi auto, sta mu jos fali ako mu nesto fali uopste?

Vozi se svaki dan, ostao je trap da se sredi, kupio sam letvu sad cekam platu da pokupujem ostalo pa da mi zamene u servisu. Posle reglaza i to bi bilo to za sad, videcu sta dalje :D Sedi na oglasima a ja ga usput sredjujem malo po malo :)

Link to post
Share on other sites

Ništa ružno nisam ni pomislio,samo mi bude krivo kada vidim da ima ljudi koji imaju volju da srede svog ljubimca,a on i nije baš neka prilika za to,svakako podržavam tu volju ali ima na tvom autu posla i bez velikog troška da se neke stvari "upristoje",a pare... niko ih nema dovoljno.

Link to post
Share on other sites

Ništa ružno nisam ni pomislio,samo mi bude krivo kada vidim da ima ljudi koji imaju volju da srede svog ljubimca,a on i nije baš neka prilika za to,svakako podržavam tu volju ali ima na tvom autu posla i bez velikog troška da se neke stvari "upristoje",a pare... niko ih nema dovoljno.

Taman posla da sam reko da si mislio ruzno, samo kazm nemam alat radionicu sve sam radio kod prijatelja ali on sad nije tu tako da se vozikam ovim sto imam :) Jbg takav je zivot :/

Link to post
Share on other sites

Au matori pa tebi fali pola stopke. Pusti mi opet adresu da ti posaljem i nju, ne treba nista da placas osim postarine, dosta si se otvorio :)

Da ima ovde LIKE, odmah bih dao :D

Link to post
Share on other sites

Au matori pa tebi fali pola stopke. Pusti mi opet adresu da ti posaljem i nju, ne treba nista da placas osim postarine, dosta si se otvorio :)

Kad bih ti reko da sam i nju kupio novu i za 3 dana je sjebao onda bi ti jasno sve bilo :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Danas se malo radilo oko auta :)

Ocisceni svi kontakti oko farova, spakovane zice kod vozaca,

sredjen problem oko curenje vode unutar auta,

4d34515dde4f-800x600.jpg

8ebe195a024d-800x600.jpg

4ea098ac8b06-800x600.jpg

1337635b88f4-800x600.jpg

63e96cde0cf7-800x600.jpg

62a513a2c5bb-800x600.jpg

422d0e5a7499-800x600.jpg

5abd5bc4124d-800x600.jpg

3073c3960045-800x600.jpg

8f3c8e9477b8-800x600.jpg

I danas sredjene zice

TBUquDw.jpg

Potreban mi je ceo prednji trap da kupim (NOV) moze li neka preporuka na koji broj da se obratim gde su jeftiniji delovi.

Link to post
Share on other sites

Sta ce tolika voda unutra? bolje prodaj to ako mozes kupi nesto zdravije, taj auto ti samo izvlaci pare i zivce...

Tebi prednji trap ne stoji kako treba pogledaj prednji tocak na desnoj strani

4ea098ac8b06-800x600.jpg

a pogledaj na levoj`?!?! ili krila jedno jeste, tehnika je vaznija od lickanja...

1337635b88f4-800x600.jpg

Link to post
Share on other sites

Pre ce biti rupa bez dna,drugar nemoj da se ljutis ali ne vidim poentu krpljenja ovoga,uzmi to prodaj pa kad skupis kesh kupi normalan auto u koji imas sitna ulaganja, kakvi ovo i zajebavanje oko toga

Link to post
Share on other sites

A kazi mi sta da kupim i koje su to sitne pare? Ja sam gledao polovnjake bez 2000 evropskih nema nista normalno a da nije staro 30 godina, ovde sam spucao dosta para a trebam nekom za 300e da poklonim -_- skrpicu ga pa kako hoce

Link to post
Share on other sites

Brate ako nemas para poenta je da kupis auto koji je dobra osnova za rad,pa lagano. Ja sam moju kocku platio 450e auto je kao bog za sredjivanje,u principu bolja kocka od 95% "sredjenih" na oglasu... A ova tvoja tu osnovu nema sigurno poslednjih 15 ak godina. Zato daj to koliko dobijes,ako dobijes ista,ja ti iskreno nebi dao vise od 100e da nebi bio u minusu kad ga oteram u sekundarne sirovine. I bar malo operi i sredi taj enterijer jer posebno izaziva jezu :) Bez ljutnje,ovo ti je drugarski savet

Link to post
Share on other sites

sve to mu je receno i pre nego sto je poceo da radi pa je sabio 1000+ eura i opet nema nista. sad je gotovo, sta je tu je, svako je za sebe najpametniji.

Link to post
Share on other sites

Mislim da ci da odradim jednu skoljku sa super limarijom ali losim motorom da uzmem pa da to isprepakujem videcemo, javicu se ja ako nesto bude. Ne stajte mi na muku j***m mu misa zajebo sam se pa sta sad da se ubijem zbog toga, bice nesto. Hteo sam bas ovu kocku da napravim zato sto mi je prvi auto koji sam imao i zato je sve ispalo kako jeste. Ali nebitno. Ako neko ima dobru skoljku iz leskovca i okoline neka ponudi a ja treba da idem da ugovaram nesto pa mozda i to uzmem videcemo :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Agonija zavrsena bmw otisao u ruke drugog vlasnika (prodat) sad se kupuje nesto oko 3000-3500e pa videcemo :)

Moze lock na ovu temu bila je duga i iscrpna :)

Link to post
Share on other sites