e30 Moje luche (Restauracija)


Recommended Posts

  • Replies 826
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sto se lozite bre pa nisam imao ovu sipku pa sam odradio slobodnim padom dok je auto nastelovan, necu sig da se vozim sa kantom na krovu :D

Link to post
Share on other sites

Zamenjen cilindar i ubacena cevcica. Posle 7 godine upaljen na benzin preko pumpe radi kao sat :D, medjutim nije htelo da odvaja kvacilo pa smo skinuli menjac, bila zalepljena lamela i zato nije odvajalo. Lamela je na kraju radnog veka pa cu raditi reparaciju i kupujem u ponedeljak druk lager koji se cuje i tad ce konacno da krene auto sa vozenjem NADAM SE :) :e30:

Link to post
Share on other sites

E da mogu da se ispoliraju onaj prvi majstor nije znao da ispolira mnogo smirglao, ovaj sad krenu malo da polira kao ogledalo je tako da cu da ih i poliram :)

Link to post
Share on other sites

Kad sam ih odvezo kod jednog lika na poliranje krenuo je smirglom da ih radi i pocele su da izbijaju zute tufnice i reko je da nema sanse da se ispolira, e sad kod drugog majstora sto su mi kola on je probao i lepo covek odradi levi deo iznad tocka i kao ogledalo je a nema tufnica, tako da ce auto da se ispolira da ima kolko tolko sjaj posto je sad kao mat boja. Jesi sad razumeo? :D

Link to post
Share on other sites

opusteno matori. ja sam te iz prve izvalio

Ti citas redovno on ne cita ili je preskocio deo gde sam reko da kad je majstor pokusao polirati izasle zute tacke :D

Link to post
Share on other sites

ne kmecite odma obojica :D bitno da smo se razumeli na kraju ;) i ajd zavrsavaj vise to da cujemo kakva je bila prva voznja ,okaci neki klip i te fore :)

Link to post
Share on other sites

ne kmecite odma obojica :D bitno da smo se razumeli na kraju ;) i ajd zavrsavaj vise to da cujemo kakva je bila prva voznja ,okaci neki klip i te fore :)

Hocu ja ali me delovi zezaju moram da sredim lamelu i da kupim druk lager pa onda voznja :D

Link to post
Share on other sites

Vazi druze ako navracas do Leskovac :D. Ja za vikend zavrsavam posto je zauzeta radionica kod ovog majstora :/ a sutra stizu delovi svi :D

Link to post
Share on other sites

Ti citas redovno on ne cita ili je preskocio deo gde sam reko da kad je majstor pokusao polirati izasle zute tacke :D

ne prati fabulu radnje

Link to post
Share on other sites