Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da da vec se radi na tome i nasao sam sifru farbe i upravo narucio :preved:

danas ga malo testirao i mogu reci da je ziska , upravljivost i drzanje na putu ne mogu da mu prismrde ostali u toj klasi, sedista su dosta udobna i drze...

Link to post
Share on other sites

Gadafi, uopste ne sumnjam u tvoje sposobnosti pošto svaki auto koji si kupio doveo se do perfekcije, svaka čast i samo napred, uživanje je gledati tvoje automobile, ovaj je takodje super a znam da će biti sve bolji dok je u tvom vlasništvu :-)

Link to post
Share on other sites

hvala hvala

u pitanju je ustrojen model

sa 115 ks :wacko:

cana oko 4000 evra

2004 god

dobar je za grad jako je okretan ,pomalo mi cudan jer je zadnja vuca na ovako malom i laganom autu 1280kg

no nisu ni bavarci ludi kad su razvijali ovaj model do sportskog paketa

Link to post
Share on other sites

IMG_4545.jpg

jedina zamerka je mozda srednji greben ili tunel jer je sirok i malo smeta jer cesa desno koleno no nije tako strasno

inace auto je dosta prostran i ima sasvim dovoljno mesta napred i pozadi

Link to post
Share on other sites

Cestitam, lepa Bengula. :) Naravno daleko je od "klotare", skroz je fina oprema...felnice dobre i skroz mocan auto, a znajuci tebe i tvoje radove bice i mnogo vise od toga. :D Uzdravlje!

Link to post
Share on other sites

Malo me h... internet pa ispalo da pisem dva puta isto, ali nisu valda nesto zakomplikovali sa tim dugmetom, dok sam vozio lagunu to mi bilo skroz ok. samo stisnes i pali ;)

nekako mi bezveze :blink: ... ubacis kljuc pa stisnes kvacilo pa tek onda dugme start

dok kod novijih drugih modela bmw-a mi se vise svidja taj sistem..

hvala dulebp :drinks:

Link to post
Share on other sites