Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Samo da sklopim auto, ne mogu vise da skupljam te delove, stalno se nesto pojavljuje novo i zanimljivo. A ko da odoli... :unsure: Stvarno ce mi trebati taj kompresor da pokrenem djuntu :angry:

Link to post
Share on other sites

Pa sta bi tu trebalo od izmena ja sam planirao da stavim dizne od 3.5 , da malo spustim kompresiju , i struju da resim preko onog det.3 , jel sam izostavio nesto? :)

Link to post
Share on other sites

Ma motor je perfektan, nije sto je moj al bolji m50 nisam video :D taj projekat ako sve bude kako treba planiram za zimu ali otom potom, bice sve javljeno na vreme :)

Link to post
Share on other sites

dizne samo od turbo benzinca nekog 30lbs/sat+ od 3.5 su oko 20lbs to je malo za tako nesto. Ja sam nabavio od lancie kappe turbo one su oko 35lbs na pritisku 3.5 bara. Da spustis kompresiju tesko bez menjanja ili klipova ili stavljanja mls dihtunga koji je 200inak evra. (nemas potrebe da spustas kompresiju svakako, samo dobro gorivo 98 oktana naravno). Da ti ne bih govorio o ceni, ti pocni pa ces i zavrsiti :)

Link to post
Share on other sites

Pa covek kao ti mi je trebao :), ajde ako ti nije problem pusti u pm sta si sve ti radio naravno sem strokera i koliko ti je od prilike sve izlazilo da znam sta me ceka :D

Link to post
Share on other sites

Nista me ne pitaj, nema rokova nema nicega :) Moram ga pogurati da se vise odradi to.. Ja polako iskupljam delove, cim on bude gotov motor ce da se ubaci u roku od par dana. Imam registraciju sad, prevod na moje ime sa invalida, da pokupujem u bmw line sve dihtunge i semeringe, ulje, filtere, spanere bla bla bla sedista ce da se rade isto sto kosta poprilicno, puno nekih stvari. Zadnji most cu da skidem, da promenim sve silen blokove, prednji trap takodje da se promeni sta treba. Amortizere ce da puni Goran iz Batajnice. Hocu da kad ga zavrsim da bude to to, da se vise nista ne dira. Osim kompresora, koji ce doci tek naknadno.. Oko menjaca ce biti isto sex za namestanje, jer ima sasvim drugacije nosace nego manuelni fabricki od e32.. Puno posla a sve koci farbanje

Link to post
Share on other sites

Evo ga branik :) Ne idu te maglenke nego druge sa hrom pozadinom da se uklapaju sa farovima i niklovanim detaljima. Farbam u boju branika ove usise, samo ce lip i resetke ici u lak crnu bez ikakvih perlica da se malo izdvoje. Odlucio sam se za lak crnu ne za mat na lajsnama i lipovima. Kasnije cu slikati zadnji branik sa parking senzorima :) Treba sad na njemu da radim otvor za kuku. Iskoristicu sa drugog branika otvar za slep kuku koji je dovoljno veliki da kroz njega prodje euro kuka koja se skida. Njega cu ukrojiti i ubaciti na mesto gde kuka dolazi. Tako da ce sve da bude tip top nazad ;)

2014-06-06-105258.jpg

I naravno za visak delova se pobrinuo Mocni Rendzer

2014-06-06-112631.jpg

2014-06-06-112638.jpg

2014-06-06-112644.jpg

Link to post
Share on other sites