Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne treba njemu treba do 100eura..... ja nemogu bez 400 :)

Link to post
Share on other sites

ne verujem da u zemlji srbiji uvoznik nema separator za osmaka......

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Uzeo sam sedista, uz njih sam dobio playstation :D Salim se, modul za memoriju. Sve je elektro, cak i onaj deo sto se izvlaci napred.. Mirko mi je obecao da ce mi dati jos jedna obicna da bi kompletirao elektroniku ako neki motor slucajno ne radi. Prvo to da odradim, ubacim grejace i onda ide na tapaciranje u crnu kozu. Videcete kako ce biti odradjeno, covek radi nevidjno dobro, al je i cena :rolleyes:

2014-05-06-111913.jpg

Link to post
Share on other sites

E što mi milo en drago!!! :preved: :preved: :preved: :preved: :preved: :preved:

Link to post
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAA drkanje oko sedista!!! Memorija je spaljena, jedan motor za izvlacenje onog dela ispod butina je riknuo, a na drugom gde radi motor sjebana instalacija, nemoguce je ispraviti gresku na njoj. Jedan prekidac koji sam dobio je oksidirao da se raspao mehanizam unutra. Tako da bataljujem izvlacenje to, namesticu da bude isto na oba sedista i to je to. Ostalo sve radi, gore dole, nagibi, naslon, naslon za glavu jedan radi, na drugom cu sutra motorce zameniti i to je to. U principu imace sve iste funkcije kao i stara sedista samo sto ce biti kadice.. I to mi odgovara, mada nadao sam se da ce biti nesto od ovoga, al kita. Sve moguce seme sam precesljao, ubacio sedista u sobu i polako od pocetka do kraja znam instalaciju napamet i za sta koja zica sluzi, ali spasa nema. Jedino na vozacevom moozda napravim svoj deo instalacije za to motorce koje radi, pod uslovom da nadjem prekidac ispravan.. E da, nemaju grejace, oni ce takodje biti naknadno dodati.. Verovatno cu ici sa grejacima od e36 kao i za zadnju klupu sto sam pravio

2014-05-08-001043.jpg

2014-05-08-001052.jpg

Link to post
Share on other sites