Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Malo mi izgledaju te gume kao baloni, koji su profil?

Koji je profil tvoje glave decko :D

Sad su baloni, ali nece biti. 245 45 je, bice 35 ili 40. Tako i nazad 275 40, bice isto malo nizi.. A sta da slikam, kad dodju branici, sajtne i ostale sitnice onda ce biti krupnijih slika

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Stigli i branici i pragovi sa farbanja. Uzeta jos jedna sedmica za pakovanje na manuelni i njen motor 3.0 se ubacuje dok se ne skupe svi delovi i dihtunzi potrebni za razbusivanje na 3.5. Od zanimljivih stvari ima dobre lajsne, telefon, felne, naravno protokomer za rezervu da se ima, nov hladnjak behr(jer je moj od automatika drugaciji), trap kao nov. Ima i servisnu od 2002(stavljen nov alternator, alnaser, amotizeri, trap radjen vise puta, servisi svi redom itd itd), iz vlade je auto.. Bice tu brdo korisnih delova. Sova ce da radi rucicu menjaca, kozicu, rucicu rucne i njenu kozicu. Auto ce krenuti da se vozi do nove godine :)

img1661.jpg

Vidi se u pozadini

img1505.jpg

Link to post
Share on other sites

Jesi li ti uzeo pola vijagre, pa nas ovde pod#ebavas... Daj bre slikaj lepo auto, opusti ruku sa tim telefonom. :acute:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Pa mora da se saceka busenje, a poteralo me sa ubacivanjem izmena zakona.. Sad ce samo sto nije :) Sutra je u autu, onda ide menjac, zadnji trap, sitnice i tako to. Vrlo vrlo brzo ce biti snimak sa unistavanjem guma

Link to post
Share on other sites

Doniram 2 para 15ica :) za paljenje........ ajde vise...

Link to post
Share on other sites

Decko preteruje, samo neke plavuse spopada :D Danas smo nabacili menjac, kompresor klime, zamenili ulja, ofarbali sper 3.64, skinuli stari dif, namontirali saltalicu i sproveli struju zavrikverc i jos neke sitnice.. Zabusavamo malo, al mladi smo!

Link to post
Share on other sites