Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E konacno da je uzeo ovaj da mi radi auto. :D Zastita je gotova, slikacu sutra.. Auto je bio 95% zdrav, sad je i to malo sredjeno, uradjeno da se nista ne primeti, zasticen je od dole. Jos malo pa farbanje :D :D :D :D

Gotov i volan mt2 :)

Link to post
Share on other sites

Na tim M tehnik sedištima postoji apsolutno isto mesto za naslon za ruku!!!

Link to post
Share on other sites

Pa da, jer je konstrukcija ista.. Mada razlikuje se poklopac nazad, i napunjena su do jaja sa penom onom zbog kadica. Pa je malo veci ses da se postavi. Na linku je lepo objasnjeno sta i kako

Link to post
Share on other sites

A inače se Zoki sprema na jedan vrrlo važan projekat-najzad :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

no turbo no fun... :)

Link to post
Share on other sites

Jel neko zna cime da poliram one niklovane lajsne po kolima i bubrege. Da li da matiram sa 2000 pa polir pasta, ili samo ona. Mozda neka pasta za metal kao purol? (vecinom su te lajsne plastika sa tim sjajnim slojem, pa ne znam sa cim da krenem da poliram)

Link to post
Share on other sites

Danas sam doneo lajsnu za prednji branik sa prskalicama za farove, i ceo sistem za prskalice fabricki, creva, posudu i pumpu. Ima i prskalice za maglenke, to nisam znao da postoji :)

Evo i volan i 4 stubaza nebo su takodje gotovi. Na branik se montiraju usisi od V8 kod plasticara i tako... :)

2014-05-29-202607.jpg

Link to post
Share on other sites

Meni fali jedna ova prskalica za maglenku, tu mi pisa voda samo bije, sve gasim svetla kad treba da poprskam soferku da ne trosim bzv tecnost...

Reci mi gde si nabavio v8 usisnike jer ja ih dugo trazim, i daj neku sliku ako si ih upakovao da vidim kako izgleda.

Link to post
Share on other sites