Recommended Posts

Kod e36 su posebno, izmedju koze i sundjera. Na e34 i e32 je koza siven za sundjer a samim tim i grejaci izmedju njih. Od e46 nisam imao prilike da rastavljam sediste toliko da bih video te stvari. Najbolje ti je da nadjes elektro sedista dobra, i nadjes majstora koji ce da ti odradi povezivanje.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Polako se skupljaju delovi da se batali stari AFM, protokomer sa klapnom, i da se unapredi na protokomer koji radi kao hotfilm. Dobija se mnogo bolji protok vazduha, direktan, jer tu je najvise suzen usis, i brze se dobija prava informacija. Mislim da ce biti dobra stvar!

c1af0cb2d6b28b2b3f7d8e2c4dd5eb3b.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ee ja sam remontovao i centralnu, jer mi mnogo bilo para za novu a ima samo dve kugle. Medjutim ocigledno kod vas u cg i ovde nije isti febi, vi kukate na njega, ovde svi zadovoljni, i tako...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Ovih dana sam sklopio jedan m30 3.5 koji ce biti privremeno u autu dok se ne razbusi blok 3.0 koji je upisan i sklopi novi motor. Tada ce se ovaj sto je sveze sklopljen preseliti u kockicu neku. Danas smo ga upalili i lepo radi. Imam par slika

Wbk5fY.jpg

B12IkZ.jpg

 

6Nwo4W.jpg

 

wFPd3R.jpg

 

XJyLR6.jpg

 

vrdc3v.jpg

Link to post
Share on other sites