LOPOVI !!!


Recommended Posts

Zasto ne volim Beograd..... Sad sam se vratio iz famoznog grada,nekih sat vremena sam bio u BG (na ceraku) i pokusali su da mi dignu auto !!

au rumljanine pa ti znas da bi opet verovatno zavrsio u tvom gradu(ili bratskom sabcu)....garantujem da su 2 od 3 u oglasima iz rume kucana... :pilot:

Link to post
Share on other sites

garantujem da neke lopuze gledaju forume i prate kretanja automobila i ovde na forumima im je servirano sve..odakle je auto ko ga vozi gde je vidjen sta ima od zastite itd i samo treba da izaberu i ugrabe priliku...

I nije mi jasno zasto je forum otkljucan za anonimne posetioce , dok je bio zaklucan jedno vreme imali smo veci broj reg clanova i obavezno pretstavljanje .

Link to post
Share on other sites

garantujem da neke lopuze gledaju forume i prate kretanja automobila i ovde na forumima im je servirano sve..odakle je auto ko ga vozi gde je vidjen sta ima od zastite itd i samo treba da izaberu i ugrabe priliku...

I nije mi jasno zasto je forum otkljucan za anonimne posetioce , dok je bio zaklucan jedno vreme imali smo veci broj reg clanova i obavezno pretstavljanje .

Podrzavam ko hoce da pristupi forumu neka se registruje!

Link to post
Share on other sites

Ma to sto sam napisao za Beograd je pogresno shvaceno,najlepse uspomene iz vojske su iz Beograda. Ali da ne smes da se opustis pet minuta...... Kad god dodjem kola obavezno moras negde u dvoriste,vezuj lancima. Razjebali su bravu od vrata,ali je raskacena,pa verovatno kad su skontali da se samo vrti u krug odose. A da ovde na forumu uglavnom svi clanovi pisu kakve zastite imaju na autu,slikaju unutrasnjost,registarke tablice,nije bas pametno. Neka moje pisanje tumaci ko kako hoce ali juce koliko sam bio besan....

Link to post
Share on other sites

A lopov ne moze da se registruje na forum ????????????????????????????????????????

naravno da moze da se reg. ali preferiraju forume na kojima nema potrebe da se reg.i tako imaju imaju personalne informacije zrtve e-mail br telefona,gde su nedeljna okupljanja itd a kad se registruju ostavljaju trag u svom kompu sto se moze iskoristiti kao dokazni materijal ako padnu !

Link to post
Share on other sites

kakve veze imaju tablice sa lopovima? Kao na ulici se ne vide tabloce ili sta?

imaju veze tablice tako su sigurni da su pronasli odgovarajuci auto o kome imaju info

Link to post
Share on other sites

brate da ti ja kazem...

klinci su ti neki hteli obiti auto iz zajebancije... da se vozikaju malo i ostave ga negde pored puta kad im nestane corbe ili kad se slupaju. da je to bio neki lopov odno bi ga samo tako.

Link to post
Share on other sites

gadafi, druze.. ne lupaj, molim te! Otkud ti znas sta lopovi preferiraju? Ode u internet caffe i ulazi na net, i nek oni dokazu ko je ulazio sve preko tog kompa! Dobro zex kaze, da je neki ozbiljan lopov bio, ne bi ga vise nikad video.. drugo, vrlo moguce, hteo je neki narkic da ti zdipi cd player ili nesto vredno iz kola.. ima raznih scenarija, ali opet kazem, nije ni bitno. Slazem se samo da ne treba davati preterane informacije o automobilu, njegovim sistemima zastite i to je sve.

Link to post
Share on other sites

Alo ljudi pricate o kradji e36 koja stranac u mnogo boljem stanju kosta 500e....koji bi ozbiljan lopov uopste rizikovao sa takvim autom .....Gadafi postavi citavu teoriju zavere, ko koga i gde prati ,koje su mu tablice....uozbiljite se ...neka klincadija ili trecerazredni narkomani spazili auto i hteli da se izvozaju...da je naisao profi lopov ode auto ne bi video ni lopova ni auto vise.......

Link to post
Share on other sites

Sem što profi lopov ne krade E36... Možda E90 tek... Ne isplati mu se, rizik isti, profit manji... Te starije BMW-ove (pokušava da) krade krinčadija, da se malo provoza u ozbiljnim kolima ili obijaju narkomani ako ostaviš bilo kakve stvari unutra.

Link to post
Share on other sites