Recommended Posts

Zdravo svima, zovem se Nikola, zivim u Pertu i vozim 1991 318is E30. Imam ga skoro 3 godine i za to vreme sam zamenio mnoge stvari: differencijal je LSD 4.10 od E30 M3, zamajac i kvacilo od M40 motora, Chip koji je dodao malo snage i pomerio limiter na 7,200rpm, nova tabla bez pukotina, koni adjustable amortizeri, H&R Sport opruge, 16x9 Borbet A felne (koje sam trazio 3 god), 2.5" auspuh i metalni 100 cell katalizator. Sa svim ovim je napravio 120hp na zadnjim tockovima, po meni super za m42.

Evo i par slicica:

IMG_5849.jpg

IMG_4920.jpg

I mali video:

http://www.youtube.com/watch?v=xBZ7s...ature=youtu.be

Link to post
Share on other sites

Znaju se Srbi tamo,ne sekiraj se!!

A jesam ja tebe nesto pitao???

Prvo da se izvinim sto trujem temu coveku.

Drugo da se izvinim tebi sto si se nasao uvredjenim,evo jos jednom izvini.

Trece,pola uze familije mi zivi u australiji,neki 20 i kusur,neki 10 godina,tako da sam prilicno upucen koliko se znaju i druze i koliko su "blizu" jedni drugima (mislim na SRBE uopsteno).Najmanje se Srbi druze jedni sdrugima.Vise se druze Hrvati i Srbi nego mi medjusobno.

Link to post
Share on other sites

POzdrav!!

Da ne poznajes mozda Marka Topica,to mi je drugar i on je u Pertu radi kao elektricar???

To ime mi je mnogo poznato, verovatno ga znam, bar iz vidjenja :)

Hvala za komentare i evo jos neka slicica od danas sa kolima od jos nekih drugara

IMG_0646.jpg

IMG_0645.jpg

IMG_0647.jpg

IMG_0651.jpg

IMG_0650.jpg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...