Recommended Posts

A moda da oteras do nekog servisa?

Bio u dva komada tokio...jedan lik koji je ugradjivao ovaj plin u auto,uradio je ceo servis sve zivo sto je moglo,i kao dijagnostika bla bla bla na kraju

potrosnja 13l pokazuje,ok krenem ja 100km 22l -.- odem kod drugog sto su mi preporucili on ondradi nesto na kompu podesavanja spusti na 15l

alii sada trosi 15l po gradu i 15l na otvorenom?! o.O znaci kako god vozio on isto trosi

Link to post
Share on other sites
  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel ga saltas u drugu nekad ili sve u prvu vozis? :D :D

maaa nijeeee,nego nece preko 200km/h hhahaa :D salim se :P

moracu da sredim to ili cupam plin,kad legne plata pravac kod majstora OPET

Link to post
Share on other sites

Kolege i koleginice :P pocelo je nebo polako da popusta,pa bih odmah to sredio,da li iko zna nekoga u Beogradu ko to radi?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Skinuta je ona lajsna sa gepeka napokon...sredjeni znakovi napred i nazad jer su bili u fazi raspadanja

jos nazad distance i nize opruge mi trebaju (nasao sam ih),i jos neke sitnice kao sto su lajsne na vratima,bubrezi jer ih je prosli vlasnik budzio nesto

pa ne stoje kako treba,i da poskidam folije sa stakala jer su lose pa da se urade opet u skorije vreme,sto se enterijera tice moram da nadjem resenje za nebo

ili da trazim drugo ili moje da sredim nekako ali ne znam kako :) i za koji mesec bih menjao enterijer u crno

evo malo svezih slicica :D

070720131176_zpse099dd2e.jpg

070720131175_zps9caf48f8.jpg

070720131174_zps70298af8.jpg

070720131173_zps983183f8.jpg

kao sto se vidi na trecoj slici prednji kraj je visi,a ni nazad mi se ne svidja zato i spustam jos :)

to sa tamnijim farovima je bila proba,i svidja mi se,pa cu komplet da zatamnim sa migavcima

Trudim se maksimalno da ga sredim i odrzavam,ali finansije sporo idu a sve bih od jednom :(

Link to post
Share on other sites

jaoooooooo juceee sam poludeooo hteo sam da ubijem....bio kod drugara i parkiram u dvoristu kod njega,i padne neka ograda na haubu -.- ....

ima dva mala udubljenja sitna,i ogrebano malo na ivici krila poludeo sam -.-

Link to post
Share on other sites

Meni pre nekoliko godina sedne neka curica i dumencetom od farmerica napravi parku na haubio,nije velika ali ko se zagleda vidi :D Oprostio sam joooooj ali jedva :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

E ali da ne poverujes :D najmorbidnija glupost samo meni moze da se desi jbt...ograda tj deo ograde se otkaci i padne bozeee -.- :(

jesam imao nesto na pameti da sredjujem farbu ogrebotine i to tamo oko septembra,ali nije bas morao posao da se poveca :)

ko zna zasto je to dobro :D mozda sam ubio neki maler :P

a bas me nervira tako neka glupost sitnica jbt

Link to post
Share on other sites

time ja uskoro pocinjem da se bavim , tako da ako nije skinuta boja bez brige ;)

cime? nije se skinula osim na ivici krila malo

Link to post
Share on other sites

vracanjem takvih steta u prethodno stanje, bez farbanja

videcemo,ako caletov kolega ne bude mogao cucemo se imas pm

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

E drugari danas mi prslo crevo od hladnjaka ka motoru sto ide,i sisti voda sunce li joj natakanem ....

kaze mi keva curi nesto,ja joj rekao ma daj ti znas :D

koliko parica to dodje? ne razumem se najbolje,ovo izlazi iz hladnjaka,pa onda se selnom nekom spaja sa drugim crevom,nije izjedna?

da li treba tako iz dva dela,ili jedno da bude celo?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Evo malo svezih :)

nista specijalno nije radjeno osim sto su lajsne zamenjene na vratima i zatamljeni farovi....treba jos i stop svetla ovih dana da se zatamne :)

skinute su folije sa stakala jer su propale,pa kada skupim pare da ih zatamnim opet,nebo moram da resim nekako da zalepim opet pocelo je polako da pada :(

za ovu godinu to je to....

od proleca cu potraziti da menjam enterijer u crno (losi su mi tapaciri i sedista),i da se farba auto :) i da turim zadnje distancere i da se spusti malo to bi bilo to od nekih planova ako se ostvare :D

IMG_20130821_122800_zpsf716ab86.jpg

IMG_20130821_123315_zps59a1b4a4.jpg

CAM00046_zps96f4c349.jpg

Link to post
Share on other sites