Recommended Posts

Evo novih slika gde se lepo vide felne :) ima ogrebotina po autu koje me nerviraju,nadam se foliji ili farbanju na prolece :D

i zatamljivanje stakala kod bmw520iNbgd

CAM00122_zps57bcdc29.jpg

CAM00118_zps07707d5b.jpg

CAM00116_zps7545f3f8.jpg

IMG_20130920_172742_zps124bcb10.jpg

CAM00117_zps6bbcf89b.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobre su ti felne samo i ti imas problem sa nosem kao i ja, mora dole jer je ovaku ruzno u pm

Nemam toliki problem,mozda bih jedno 1mc dole msm ja bih do patosa ali ne mogu zbog nasih lepih ulica,ali je cudno ispalo tako jer nisam bio na ravnom ne vidis napred :/ slikacu sutra lepo na ravnom da vidis pa cu da postavim ovde,nije toliko dignut napred

@DangaraBMW hvala :)

Link to post
Share on other sites

Nemam toliki problem,mozda bih jedno 1mc dole msm ja bih do patosa ali ne mogu zbog nasih lepih ulica,ali je cudno ispalo tako jer nisam bio na ravnom ne vidis napred :/ slikacu sutra lepo na ravnom da vidis pa cu da postavim ovde,nije toliko dignut napred

@DangaraBMW hvala :)

Mozda nisam lepo video, ja moram jedno 2-3cm sigurno, jos mi je i niska guma napred 40 je tako da ima zazor pola metra od ruba do gume...

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Uhvatio malo slobodnog vremena,pa ga sredio :) nikako da se nakanim da montiram vratanca od rezervoara :( i migavce da zatamnim -.-

do kraja godine cu napred da ga spustam ili posle zime,pa ako bog da na farbanje jer ima dosta ogrebotina i nerviraju me (i neki crni enterijer) :) :dance3:

CAM00155_zpsfa7f1226.jpg

CAM00153_zpsa5dc49f4.jpg

CAM00151_zpsf9ec9ddc.jpg

CAM00152_zps3f40c0e3.jpg

CAM00156_zpsf723c576.jpg

Link to post
Share on other sites

Neces valjda ceo auto farbati zbog par ogrebotina, imam i ja nekoliko ali neka su radi uroka....

I takodje moram da spustim prenji kraj ali nikako da se nakanim, taman cu sacekati tebe da vidim kako ce da izgleda :D

To jeste protiv uroka :D videcu jos,ima vremena... preci mi je enterijer,nebo,sedista,tapaciri i pod obavezno stakla da tamnim kad skupim kes

Link to post
Share on other sites

Ma da sledece god cu i ja isto,to jeste sto si sve naveo

a i jos kako izgleda kad su crna stakla pffffffffffff :dance3: :D a jbg sve polako,ne mogu sve od jednom

bas mi fali tih 2-3cm napred da ode dole :(

i to moram da odradim...

IMG_20131022_092633_zpsf00e2571.jpg

IMG_20131022_092503_zpscfb4da73.jpg

Link to post
Share on other sites

Ma ne pominji mi te centimetre, ja moj ne mogu da gledam...

Em mi niza guma nego sto treba em zeva 5cm...

Ruzno u pm, al jbg, bice valjda sve to sledece god...

na ovoj slici je zbog rucne tako dignut,3cm mi fali da bude u ravni kao nazad

Link to post
Share on other sites