Recommended Posts

  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koliko znam budzet je do 500e ulaganja u svoj motor ako sa tim parama moze da se napravi da koliko toliko bolje ide i potraje bar 5 god. verujem da bi filip sa tim bio zadoboljan... Sad ste ograniceni sa cenom pa i mene interesuju dalji saveti oko toga sta moze i da li moze???

Link to post
Share on other sites

Koliko znam budzet je do 500e ulaganja u svoj motor ako sa tim parama moze da se napravi da koliko toliko bolje ide i potraje bar 5 god. verujem da bi filip sa tim bio zadoboljan... Sad ste ograniceni sa cenom pa i mene interesuju dalji saveti oko toga sta moze i da li moze???

Dzoni je u pravu,toliko mogu sada da izdvojim,mozdaaa bih se snasao za 100e vise ali ne racunam na to ako bas nije hitno...

pa izvolite obojicu nas posavetujte

i da ne trazim ja da mi auto leti i poteze do 100km/h za 5 sekundi

nego nesto malo bolje od ovoga sada i pristojno da bude

Link to post
Share on other sites

Nece malo, ali kad to uradis, videces da nije puno :P Otkud znam koliko ce, ako ces sve novo iz bmw-a orginal, mnogo. Uz malo srece izace te jako malo, zavisi gde sta i kako nadjes, koliko se nekom zuri za pare, ili koliko mu znaci taj deo u tom trenutku. Znas da zivimo u Srbiji :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

I ja sam mislio da ce trebati tako nesto hahaha :D ali 2cm pozadi i dolazi tacno pod rub :)

nezgodan je ugao pa ti se cini tako

Link to post
Share on other sites

Znam znam,trebam da odradim to ali mi nije hitno pa ce da saceka malo,imam jos neke stvari da odradim

distancere

enterijer ako nadjem crnu kozu (da menjam krem)

zadnja desna klesta me zezaju nesto

pa onda farbanje tj sredjivanja ogrebotina i poliranje

i da uzeta je nova guma od protokomera sto ide i sipao sam neki aditiv u benzin za ciscenje i mogu reci da ima promena

auto mirnije radi,lepse vuce izgleda da je guma ta i taj aditiv odradio svoj posao

Link to post
Share on other sites

Napred i ne moraju nesto distanceri koliko mi se cini ali zato nazad :lol: :lol: Ma klesta skines zamenis gumicu i lepo ih ocistis,jedino je zeznuto ako ti je onaj klip mnogo korodirao i propao,ja sam sa tim imao problema na calovim kolima ali se lako resi :)

Link to post
Share on other sites

idu distanci u julu,taj klip neki je malo prso pa zato ne popustaju lepo pa se oseca malo kako pali :( ...

ali resicu i to,za ovu godinu mu je dovoljno od mene :D i jos prenos i reg u avgustu

Link to post
Share on other sites

E drugari,moji su sada dosli iz sokobanje

do tamo su vozili na gorivo i potrosnja je bila 7l goriva

a nazad na plin 30l 215km predjeno autoput...sve na autu je sredjeno,sta moze da bude?

zavoli-sekvent...

Link to post
Share on other sites

mozda je zurio da stigne nazad :lol:

hahaha nije :D normalna voznja je bila,cale poludeo jbg...kaze bolje na benzin da sam vozio da sam znao

sta da radim?

Link to post
Share on other sites

ako neko ima ideju?

jedino sto je lose na autu je samo taj sesti cilindar,ali 90% kazu nemoj jos da diras kao ne utice to....

Link to post
Share on other sites

ZAVOLI.... Nesto ne valja brate, ili nije nastelovan lepo ili nije odgovarajuci isparivac na autu ili je stvarno zurio da stigne pa je potrosnja malo skocila :D

Link to post
Share on other sites

Nesto tu gadno ne valja, ja sam pre par dana isao za Paracin i nazad, sipao zam 1500din ili ti oko 20l i presao 240km ali voznja do 120km/h, jednom sam ga samo dunuo do 200 cisto da vidim jel' i dalje sposoban za tu brzinu....

Koliko ti trosi onda po gradu ako toliko trosi na otvorenom, i jos jedna stvar ako ti je trosio 7l benzina, bacaj plin odmah i teraj na benzin, ja po gradu ne verujem da mogu da spustim potrosnju benzina ispod 14,15l a na otvorenom ispod 10...

Link to post
Share on other sites