Recommended Posts

  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To je vec u redu, samo vidi za plin neka ti prebaca na 30-35 temp. motora, ako vec nije tako. Kod mene sljaka kako treba trenutno, moram ici da mu uradim refresh kompa plina, i to je to. :)

Sad sam malo pogledao,na plin mi prebacuje skoro kad dodje na pola plavog polja,ne znam da li je to ok ili treba na vise?

znaci jos ne stigne na pola plavog polja on ga prebaci

Link to post
Share on other sites

Valja za koji stepen vise da prebacuje sa plina na benz. meni je nastelovan na 35 znaci pri kraju plave crte.A sto se tice kompa plina samo da mi pogleda mape da li su u redu, jer slabije mi vuce u odnosu na benz pa to da se isproverava.

Link to post
Share on other sites

Valja za koji stepen vise da prebacuje sa plina na benz. meni je nastelovan na 35 znaci pri kraju plave crte.A sto se tice kompa plina samo da mi pogleda mape da li su u redu, jer slabije mi vuce u odnosu na benz pa to da se isproverava.

Mislis sa benz na plin :D

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

mozda nisi trebao te stikere da lepis, eventualno dole u onu kockcicu gde bi kao i trebalo da stoji

Casperu se obrati,kaze to mu je zelja da stavi tako :D ajde nek mu se ispuni :P

ne gube se,sve kako treba svetli

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Legle felnice u skladu sa vremenom,pa oprano sve kako treba :)

CAM003252_zps42d2a772.jpg

Malo retro photoshop ovo ono :D

CAM003232_zps478fca68.jpg

CAM003233_zpsa4da759c.jpg

CAM00322_zpsb029ae6f.jpg

maska crna sada lepse je :)

za ovu godinu imam jos nekih ideja,pa ce biti ispraceno slikama

prekljuce sam bio kod farbara,popricali smo oko farbanja,auto ce ostati iste boje

pa cemo videti nadam se uskoro ce biti ofarban

i trebalo bi napred spustanje da bude sto pre,da zakazem kod Gorana u Bataji

Link to post
Share on other sites

Prelepa petarda samo sto ti ona znacka stoji kao da je DzoniIS kacio, nekako ciganski :lol:

Ne znam o cemu pricas :P pogledaj u dzepu od jakne gde si je stavio :D :D :D inace fala ljubi bratttttttttttttttttttt :o

Link to post
Share on other sites

Stavljeno pojacalo SAL pro+ 900w ( 900w prekljuce ) i vufer pravljen od caletovog drugara iz francuske,ne znam koliko i sta ima

sve radi kako treba hvala bogu :D prvi put sam ovo radio,pomogao mi je cale

ali sve u svemu lepo se cuje,hocu samo zadnje zvucnike da zamenim

Link to post
Share on other sites

Cale ti pomogao, a koga si zvao da ti kaze gde da vezes remote kabl :P

I DZONI JE POMOGAO :D <3 hahahah,mogao si ranije da se javis pa da ti to radis a ne ja da se zajebavam :D

aliii dzoni je zasluzan za cd mp3 plejer,prevezao je sve,kao fabrika,bilo je prekida nekih i slicno

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Brate lepa petica bas,bas... Boja,enterijer,felne... Al zivota ti skini ono M s bubrega, steti vidu....

Link to post
Share on other sites

Brate lepa petica bas,bas... Boja,enterijer,felne... Al zivota ti skini ono M s bubrega, steti vidu....

Skinuto je :) hvala puno B)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

-Zatamnjena stakla nazad 80% napred 60%

-Zatamnjeni farovi (ovih dana cu da skinem migavce da uradim isto)

-Sredjene maglenke i ubaceni ksenoni

nadam se da cu pocetkom sledeceg meseca ici kod Gorana u Batajnicu da mi spusti napred auto

a farbanje ce da saceka bar mesec dana posle toga

nisam stigao danas da slikam,imam jednu samo ali je jako losa (mobilni)

CAM00352_zps9e095e07.jpg

Link to post
Share on other sites