Recommended Posts

  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Crkla pumpa za gorivo sve joj :D koja razlika u ceni je polovna nova?

Novu kod nas tesko da ces naci, mozes kao ova sto je od 3500 ali to nije ni za k...

Bolje nadjes polovnu neku, samo preturi malo po oglasima, ja sam nalazio i za 30-40e...

I sto kaze Dzoni sipaj malo goriva, valja se :P

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Drugari imam zavesicu na zadnjem staklu,ali ne mogu da je zakacim jer mi fali jedna kukica ili kako god da nazovem

ako bilo ko ima bio bih mnogo zahvalan? :)

Link to post
Share on other sites

Sredjena pumpa za gorivo,napokon opet radi na benzin :D :D :D

i sredjena klesta nista ne krci sada (zahvaljujuci kolegi Dzoniju) :) opran komplet,em sija em mirise :D

sutra dolazi neki coveculjak da pogleda auto,mozda ode

ulozeno mnogo para u auto,ali sta da se radi

ako ne ode sutra,stajace do maja na oglasima...posle toga ide na farbanje i sredjivanje komplet enterijera u crno za moju dusu

ali svejedno dolazi drugi auto uz njega do proleca kupe neki :)

Link to post
Share on other sites

Hteo bih da sredim teze zatvaranje prednjih vrata i vozacevih i suvozacevih,ima nekog lufra u sarkama

pa me zanima kako je to resivo?

zadnja vrata se zatvaraju kao nova

Link to post
Share on other sites
Guest StefanM50

Uhvatis vrata odozdo rukama i povuces uvis par puta secnes i onda je to to jer su spala na sarkama. Sarke se jednostavno razjedu vremenom i vrata polako spadaju. Imas resenje i da pomeris zub na stubu od auta pod uslovom da ne pomeris luft tj. da ne izbacis vrata iz "linije"..

Link to post
Share on other sites

Stigli tapaciri,kaseta,i sve plastike sto su krem u autu da se zamene crnim

prednji tapaciri su kao novi,zadnji su ok samo malo losiji iznad rukohvata ali za sada je ok dok ne nadjem zadnje druge dobre

trazim jos one lajsne/pragove kad se otvore vrata stoje na zabicama ako neko ima neka ponudi ili pokloni haha :D crne naravno

sutra slike,drugi auto ce da bude unutra :)a sedista moram da sredim u crno ili da nadjem druga

auto ostaje kod mene :e30:

Link to post
Share on other sites

Bravo... :acute:

Sredi taj jedan cilindar sto te zeza i budi srecan sto vise nemas nikakvih problema sa njim, u svaki sledeci bi morao da ulozis isto sto si i u ovaj...

I bilo bi dobro da zadnja kociona kljesta zamenimo jer ti je na desnoj strani kandza od kocke :P

Link to post
Share on other sites

Ma sredicemo i to Dzoni,da vidim da li Boban ima da mu ova damo a da uzmemo od petice :D ali jbg ne znam koci najnormalnije sa ovim,moze malo da saceka to za sada

Link to post
Share on other sites

Montirani tapaciri,i ostale plasite crne napokon drugi enterijer :D

jos one lajsne dole kod vrata crne i nebo mora crno naravno nadam se uskoro :) sutra cu da slikam mrak je sada

Link to post
Share on other sites

Evo i slika,ne svidjaju mi se kao da sam slikao sa 3310 :D

lepse je uzivo dosta...

CAM00239_zps4c0b78f4.jpg

CAM00235_zps37ad63b7.jpg

CAM00240_zps109f0bb7.jpg

IMG_20140122_160735_zpsde79d664.jpg

Vidi se na slici dole onaj prag sto je krem,to jos da nabavim pa nebo i sedista kad se skupi kinta neka :)

Link to post
Share on other sites

Mora da valja,sad uzivam u voznji drugi osecaj :D

Pojma nemam,sad sam otvorenog puta 11l presao 105km

resio sam pumpu za gorivo sada,pa sad mogu korektno da ga zagrejem pa prebaci na plin

pa cu sada da vidim gradsku potrosnju

kakva je tebi sta si mi rekao bese?

Link to post
Share on other sites