Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da li neko zna u Beogradu ko moze da ispegla ovo?

trebam da farbam haubu a ovaj farbar nece da ispravlja dupli lim,kaze nisam siguran kako ce ispasti -.-

iznad ivice haube je povuklo malo vidi se kod prelaza tu

CAM00385_zps71a80e20.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Malo da obnovim temu,auto je stajao 2 meseca zbog malog hladnjaka,i za to vreme lomio sam se da li ga prodajem,bio sam na ivici da ga prodam...

ali sam ipak odlucio da ga sredim i da uzivam :)

Sredjen mali hladnjak napokon,ali izgleda da moram i termostat da menjam :(

U toku aprila (pocetka) vozim auto kod majstor Storellia na tapaciranje neba,stubova,i sta sve ima tu vec,daska pozadi i tako to :)

Bice propraceno slikama,nakon toga bih trebao i sedista da presvucem kod njega,pa da se auto sprema za farbanje od juna ako bog da :D samo da vidim da li ce neko da mi ispegla haubu ono malo sto ima napred (kod Dzonijevog rodjaka) :)

Dosta tu stvari jos ima,gume prednje,felne poliranje itd.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Nebo i stubovi su gotovi, ostali su jos samo suncobrani da se presvuku u crno :) bice slika uskoro, tj cim bude gotovo

imam jedno pitanje, trebao bi da menjam dihtung dekla, na bmw fans sam video ispod imaju i dihtunzi svecica da li i njih da menjam?

Link to post
Share on other sites

Menjaj,svakako ide u kompletu

Aha nisam znao da ide u kompletu, hvala na odgovoru

Zvao sam auto miku iz Zemuna imaju 1900din. pa ne znam da li ide uz to i diht za svecice

Link to post
Share on other sites

Nemaju sad sam pitao, samo diht dekla.

Kao set sa tim diht za svecice ne moze nigde da se nabavi..pa ako neko zna gde mogu da uzmem neka javi

Link to post
Share on other sites

Sve zavisi od materijala, ruke su 3000din i materijal 1800din. on mi je preporucio materijal i prezadovoljan sam

radio sam i one stubove kod soferke i one kod zadnje soferke komplet su 1800din. ruke i materijal

kod Storellia, majstorcina

ovih dana idem za suncobrane, oni su 2000din. pa sracunaj ako hoces komplet sve koliko izadje odprilike

Link to post
Share on other sites

Auto ti je vrh

Bio bih ti yahvalan kada bi mi rekao gde si kupio angel eyes i ko ih je ugradio.Takodje me yanima da li si farove farbao sa transparentni sprej ili si otvarao pa farbao one delove unutra.. :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

Hvala :D ali nije jos :P

kupio sam ih na Novom Beogradu preko kupujem prodajem, ugradio je CasperBg82.

Farovi su nekad bili pod folijom dok ih nisam dao casperu u ruke :D ugradio mi je angel eyes i sredio farove, stavljao je onaj krst unutra, prezadovoljan sam

Link to post
Share on other sites

Sta jos planiras da radis,imam i ja e34 i trenutno sredjujem.Koliko jota su ti felne?

Ja sam gledao na internetu kako se to radi izgleda izuzetno lako e sad u praksi to sigurno nije tako,a taj krst se pravi od lima ili ima da se kupi ?

Link to post
Share on other sites

Nisam ulazio u to, on je to radio sve stvarno ne znam kako i od cega

Planiram da farbam auto, a felne su 7.5j i ako par njih nije verovalo dok nije videlo :D i distancere sam nazad stavio 2cm planiram i napred 1,5cm

Link to post
Share on other sites

Ja sam se zeznuo sa felnama jednim, jurio sam cini mi se da su bile 10j zadnje a prednje nesto manje od StunterSM ali nisu mogle bez distancera, i ja odustao (DEBIL) i na kraju kupim ove gde sam svejedno stavio distancere -.- posle kad sam skontao smorio sam se

Link to post
Share on other sites

Da li je moguce da mi voda curka u kabinu zbog kedera na vratima koji se odlepio malo na gornjem delu vrata?

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...